En iyi sepetler

Dokuma sepetler büyük bir şekilde geri dönüş yapıyor. Demek istediğim, asla gerçekten uzaklaşmıyorlar, çünkü depolama için çok fantastikler, aynı zamanda rafın düzgün ve düzenli görünmesini sağlıyorlar. Bununla birlikte, uzak yerlerden zanaat sepetleri veya tam burada Kuzey Amerika’da elle yapılan söğüt sepetleri, bu zaman aşınmış rustik hissi koruyor, her yerde ortaya çıkıyor.

Şahsen onları doğal dokunsal kalitesi için seviyorum. Çağdaş bir alanda o çok ihtiyaç duyulan dünyevi unsurları ekliyorlar. Rustik bir alanda, rahat şeyler için mükemmel bir katmandır. Sepetler her türlü şeyleri-büyük ve küçük-ve bu hafta olmazsa olmaz aksesuarım tutabilir.

Yukarıda IKEA’dan sevdiğim bazı ucuzlar göreceksiniz. Masaüstü kuruluşu için küçük ve mükemmel. Ya da bir kitaplıkta bir kitap kitlesini parçalamak için kullanın. Maliyeti de yenemezsiniz: 5,99 $!

Mağazalarda ve zanaat mağazalarında ödediğiniz şeyin bir kısmı için homesense gibi stil çıkışlarında diğer muhteşem örneklerin büyük fırsatlarını bulun. Toronto’nun Chinatown daha büyük bir av alanıdır ve on bin köy gibi adil ticaret kooperatifleri dünya çapında ithalat için harika. Bu eşsiz el işi eserler, esnafın işaretini taşıyor ve bu gibi dükkanlar, dünya çapında zor zamanlarda zorlu bir ekonomi desteklemeye yardımcı oluyor.

Son zamanlarda Afrika’ya yapılan bir akıl hocası gezisinden geri dönen kardeşim, Tanzanya’dan sevdiğim bazı çarpıcı örnekler getirdi. Şimdi stil dergilerinde göründüklerini görmeye devam ediyorum – hatta H&H! Daha fazla sepet kaynağı için, Pal Stacy Begg’in muhteşem sepetlere odaklanması için Mart 2009 Ev ve Ev (s. 89) sorununu inceleyin.

Fotoğrafa katkı verenler:
1. IKEA LJUSNAN Sepetleri
2. Uganda’dan on bin köy Nawou Star Rafia Basket
3. On Bin Köy Uganda Crafts 2000 Ltd. Kırmızı Rafya Uganda’dan Yıldız Sepeti Dalgalanma
4. On Bin Köy Uganda Crafts 2000 Ltd. Siyah Rafya Uganda’dan Yıldız Sepeti Dalgalanma

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.