Heatingsave Akıllı Ev Sistemi Telefonunuzdan Isıtmayı Kontroller

Isıtma, enerji faturalarınızdan% 20-35 indirimini düşürdüğünü iddia eden yeni bir akıllıergy sistemidir. Donanım ve yazılım kurulumu, ısıtmanızın ‘günlüğünden’ sofistike bir şekilde zamanlamasına izin verir ve sisteminizin herhangi bir bilgisayardan veya mobil cihazdan (iOS ve Android) kontrolünü sağlar.

“Heatingsave, kullanıcıya ev veya şirket enerji kullanımlarını kontrol etme ve izleme yeteneği veren bir Akraba Bina Enerji Yönetim Sistemidir. Heatingsave ayrıca çok çeşitli otomatik hizmetler sunar ve ortalama olarak varsayılan kurulum enerji faturalarınızdan yaklaşık% 20-35 indirim yapabilir.

Heatingsave ile ilgili müthiş şey, çok özelleştirilebilir olması ve son kullanıcıya bunlardan yararlanmak istedikleri takdirde birçok farklı yapılandırma seçeneği sunmasıdır. Örneğin, en popüler özelliklerden biri, ısıtma sıcaklığının ayarlanması gereken belirli zamanların ve tarihlerin girişine izin veren ‘Isıtma Günlüğü’dür. Bunlar istediğiniz kadar ilerlemede ayarlanabilir ve desenler, onları tekrar girmek için önümüzdeki aylara karşı çoğaltılabilir.

Heatingsave’in bir başka müthiş özelliği, yazılımı masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, tablet PC veya akıllı telefon (iPhone, Android vb.) Aracılığıyla kullanma yeteneğidir. Bu seçeneklerin sunduğu özgürlük, izleyebileceğiniz anlamına gelir ve eğer varsa, ısıtma ayarlarınızı kanepenizin rahatlığından ayarlayın. Sisteminize uzaktan oturum açarak ısıtma ayarlarınızı bile değiştirebilirsiniz. Bu, dışarıdayken hava soğursa, evinizdeki sıcaklığı artırmak için ayarlayabilirsiniz ve sonra eve geldiğinizde oda sıcaklığına hızlı bir şekilde mutlu olursunuz ve ‘Evin ısınmasını beklemek zorunda değil. ”

www.eatingsave.co.uk: Çok daha fazla ısıtma kontrolü

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip etmelisiniz veya RSS feed’imize abone olmalısınız. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.