House House Entertainment sistemleri çok daha gelişmiş olarak (ya da karmaşık bir şekilde belirtmemiz gerekir mi?) Bir ev alanını

uzaklaştırmak, kendi teknolojiniz tarafından sıkışık olmak kolaydır. Eviniz boyunca yırtıcı bir his tutmak için, stilinizle inovasyonun çalışması için yöntemler arayın – veya en azından onu gözden kaçırın. İşte bu tekno-klutörü yaşam alanlarınızda uzak tutmak için en iyi rehberliğimiz.

1. Konsolunuzu gizleyin. Çok sayıda şık seçenek olduğunda neden temel bir ev eğlence sistemi için çalışıyorsunuz? Bunun gibi alçak bir dolap, madde için stilden ödün vermeden medya oyuncularının yanı sıra karmaşa ve kordonların karışıklığını gizler. Bu ahşap parçanın renksiz Auburn’unu sevsek de, şık, cam kapılı bir şifoniyer benzer şekilde çalışıyor, aynı zamanda medyanızın yanı sıra uzaktan kumandaların iletişim kurmasını da sağlıyor.

2. Bir galeri duvarı düşünün. Tıpkı medya konsolu gibi, büyük bir televizyon, aksi takdirde tamamen tarz bir odada ağrılı bir başparmak gibi ayrı durabilir. Bizim çözümümüz? Yenilikçi olun ve düz ekran TV’nizi çerçeveli sanatın bir fonksiyon duvarına entegre edin, çok daha eklektik daha iyi! Tüm bu görsel ilgi ile TV’niz evde en iyi görünecektir.

3. Sepetli çoklu görev. Medya oyuncularının yanı sıra güvenli bir şekilde saklanan uzaktan kumandalarda bile, iyi kullanılan bir ev eğlence alanı dağınık olma eğilimindedir. Yenilikçi depolama seçenekleri, başıboş battaniye ve knickknacks için bir kap olarak ikiye katlanan bu büyük hasır sepet gibi bir zorunluluktur. Moda ve işlevin ideal karışımı olan bu özel parça, bir tutamda Osmanlı olarak bile çalışır.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.