Rowhouse Reno: Yıkım

Reno’nun son iki haftası gerçekten yükseldi. Tüm izinler nihayet yerinde ve Reno’nun en önemli kısmını, Faz 2: Evin arkasını tamamen yeniden inşa etmeye hazırız! (1. aşamayı kaçırdıysanız, buraya tıklayın.)

İşte ilerlememizin bazı fotoğrafları:

Evin arkası devam ediyor. Demo ekibi, tüm beton katmanlarından geçmek için özel bir hava matkabından satın almak zorunda kaldı. Bu ikinci kat balkonunun altında dokuz kat zona ile başka bir katran ve zona çatı sistemi vardı!

Mutfak sıyrıldı ve arka duvar açıldı. Şu anda çok daha fazla ışık filtrelemesi var – özellikle 9 ′ by 9 ′ pencereleri ve Fransız kapılarını koyduğumuzda.

Mavi tuvalet gitti! Ayrıca alanı büyütmek için sol duvarı aşağı indirdik ve pencereyi genişlettik.

İşte zevkiniz için demo sürecinin başka çekimleri:

En azını söylemek oldukça ezici. Demoyu tartışmadan önce birçok karar ve planlama gerçekleşti. Kocam ve ben kesinlikle iç tasarımcılar ya da mimarlar değiliz, ancak ikimiz de grafik tasarımcı olduğumuz için, bunun basılı bir tasarım işi gibi başa çıkmayı seçtik. Sürece başlamadan önce, yaratıcı bir özet ve görsel bir ruh hali ilham kurulu bulduk. Ayrıca banyo ve mutfak gibi zorlu şeyler için bazı uzman yardımları kiraladık. Buna değer!

17 Temmuz’daki bir sonraki blog yazımda, tüm bu molozun nereye gittiğini görebilmeniz için Tasarım Saldırı Planımızı paylaşacağım.

Bir başka ilham verici Reno için Catherine Sweeney’in blog yayınlarını okuyun.

Fotoğraf kredileri: 1-7. Mandy Milks

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.