Z-Wave Alliance Zirvesi’nde

100’den fazla yeni Avrupa ürünü 2008’in Z-Wave’nin sonunda Avrupa’da kritik bir kitleye çarptığı yıl olacağını düşündük. Ancak 2. çeyreğe giriyoruz ve modüller en azından İngiltere’de hala yerde zayıf.

Gerçekten mevcut bir şey görmeden yeni ürünlerde çok daha fazla basın bültenini okumak gerçekten eski oluyor, ama işte bir tane daha. Bir gün aslında bunlardan bazılarını satın alabiliriz.

“Sergilenen 100’den fazla Avrupa Z dalgası ürünü-Z-Wave İttifakının İlk Avrupa Evi Yönetme Zirvesi, Enerji Tasarrufunda Yüksek Pazar Momentumu Gösteriyor-Kopenhag / Frankfurt / Main, 16. Nisan 2008-220’den fazla katılımcı ile, Geçen hafta Frankfurt’ta gerçekleşen Avrupa Evi Yönet Zirvesi büyük bir başarıydı ve hemen Avrupa’da ev yönetmesine adanmış en büyük konferans olarak ortaya çıktı. Sponsor şirketlerle yapılan bir sergide, enerji tasarrufu, aydınlatma, güvenlik, HVAC, uzaktan ev izleme ve elektrik ölçümü gibi alanlarda 100’den fazla yeni Avrupa Z-Wave ürünleri vardı. Nokia, Danfoss, Cisco / Linksys, Merten, Parks Associates, Danimarka Enerji Tasarruf Vakfı, Lagotek ve Zensys gibi uluslararası oyuncular ve endüstri liderleri, sunumlarda duvardan duvara izleyicileri, mevcut piyasa gelişmeleri hakkında duvara-duvara izleyicileri bilgilendirdi , artı yeni ev ürünleri ve çözümleri yönetin.

Z-Wave İttifakı başkanı Mark Walters, “Zirvenin başarısından heyecan duyuyoruz ve Avrupa genelinde kablosuz ev yönetmesine güçlü katılım ve ilgi ile motive ediyoruz” dedi. “17 farklı ülkeden şirketler vardı. Zirvede 20’den fazla sponsorun 100’den fazla yeni pazar ürününü gösteren zirve, Z-Wave ekosisteminin sürekli küresel büyümesinin güçlü bir doğrulamasıdır. ”

Avrupa’da ev yönetimi ve otomasyon hızla ortaya çıkıyor. Ünlü pazar analisti ve uzman park ortaklarının en son çalışmalarına göre, aydınlatma kontrolü, ısıtma kontrolü ve uzaktan ev izleme gibi ev yönetimi çözümlerine olan talep, Avrupa’da ABD’deki gibi benzer bir seviyeye ulaşmıştır. Pazar liderlerinin mevcut hale gelmesi çok daha fazla ürün sayesinde, önümüzdeki 12 ay içinde yüzde 100’den fazla hızlı bir pazar büyümesi tahmin ediliyor. Bu eğilim, genel olarak ev ağlarının çok sayıda ve büyümesi ile daha da körükleniyor. Piyasa analistlerine ve uzmanlarına göre, Z-Wave, Home Manag Market’teki ağ teknolojisine en başarılı kablosuz uyum.

Z-Wave İttifakı tarafından düzenlenen Avrupa Evi Yönetimi Zirvesi ve 8-9 Nisan 2008’de Frankfurt/Main’de türünün en büyük küresel fuar olan Light + Binası ile paralel olarak yapıldı. Katılımcılar aşağıdaki Z-Wave Alliance üyelerini içeriyordu: Asfalis, Bulogics Danfoss, Veri Yanıtı, Düwi, Elektronik Temizlikçi, Elektronik Çözümler, Fakro, Hawking Technologies, Forrest, Horstmann, Innovus, Intermatic, Lagotek, Maintronic, Meven, Northq, Popp , Schwaiger, Seluxit, Dmaple Star ve Wayne-Dalton. ”

www.z-wave.com: www.zwavealliance.org

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize kaydolun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün bile alabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.