Yeni C-Bus siyah beyaz dokunmatik ekran

Schneider Electric, yeni bir siyah beyaz C-Bus dokunmatik ekran paneli duyurdu. Asma üzerinde, köşenin hemen etrafında başka yeni ürünler de olduğunu duyduk, bu yüzden önümüzdeki günlerde biraz daha haber için bizi izlemeye devam edin.

“C-BUS-Siyah Beyaz Dokunmatik Ekran-Yeni C-Bus® Siyah Beyaz Dokunmatik Ekran, tek renkli dokunmatik ekranın başarısına dayanıyor ve Clipsal Mühendisler tarafından geliştirilen bu yenilikçi üründe yapılan birçok geliştirme.

Daha hızlı, daha kolay ve kurulması daha esnek olacak şekilde tasarlanan yeni birim, selefinde önemli geliştirmelere sahiptir. Clipsal’ın Windows® tabanlı sürükleme ve damla programlama yazılımının (PICED) 4 sürümüyle uyumlu olan, artık PC arayüzü olarak kullanılabilecek fasyanın altında bulunan geleneksel bir USB bağlantı noktası aracılığıyla devreye alma mümkündür.

Üçüncü taraf cihazlara entegrasyona izin vermek için mantık sürümlerine ayrı bir RS-232 bağlantı noktası dahildir. Dokunmatik ekran, ayrı ayrı sağlanan ancak harici bir güç kaynağı gerektirmeyen özel bir duvar kutusu gerektirir.

Ürün Özellikleri

Geliştirilmiş kontrast ve üstün arka aydınlatma ile tek renkli modelden daha büyük ekran
Clipsal’ın Windows® tabanlı sürükle ve bırak programlama yazılımının (Piced) 4 sürümüyle uyumlu
C-Bus Mantık Motor Özellikleri ile veya Olmadan Mevcut
Üçüncü taraf cihaz entegrasyonu için ünitenin arkasına ayrı bir RS-232 bağlantı noktası dahildir (yalnızca mantık motoru sürümleri tarafından desteklenmektedir)
Ünitedeki geleneksel bir USB bağlantı noktası üzerinden programlanmıştır
Ünitenin önünden erişilebilir USB programlama bağlantı noktası
Ek güç kaynağı gerektirmez
C-Tick (Avustralya/Yeni Zelanda), CE (Avrupa Topluluğu) Uyumlu ”

www.se.com

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.