İngiltere, sıcak su yönetimi ile 3. Gen Nest Termostat alır

3. nesil yuva keşfetmek termostat şimdi İngiltere, Fransa, Hollanda, Belçika ve İrlanda Cumhuriyeti’nde satın almak için teklif edilmektedir.

Yeni tasarımına ek olarak, 3. nesil Nest termostat, şimdi opentermer ısıtma sistemleri ile uzaktan sıcak su yönetimi ve gelişmiş uyumluluk sağlayan gelişmiş kazan desteği sunuyor. Yeni stil özellikleri, daha ince bir profil, yüzde 40 daha büyük yüksek çözünürlüklü bir ekran ve ayrıca kontrol edilen sıcaklıkları, bildirimleri ve mesajları daha kolay hale getiren güncellenmiş bir ayrı arayüz içerir. Yeni bir yazılım uygulama özelliği olan FarSight’ın yanı sıra, odanın karşısında hareket algılandığında hedef sıcaklığı veya süreyi hemen tarar.

Termostat keşfetme 3. nesil yuva için yeni özellikler

• Sıcak su (Avrupa’ya özel) – Nest termostat, merkezi ısıtmaya ek olarak artık sıcak su tankınızı yönetebilir. Sıcak su rutinini telefonunuzdan veya termostatınızdan değiştirebilir, her yerden artırabilir ve kimsenin evinde (2 gün sonra) enerji tasarrufuna yardımcı olmak için sıcak su depolama tankınızla otomatik olarak çalışabilirsiniz.

• OpenTerm ile ileri modülasyon (Avrupa’ya özel)-Nest, uyumlu kazanlar ve 3. nesil yuva termostatının, istenen sıcaklığa ulaşmak veya korumak için doğru miktarda gaz miktarını çözmek için OpenTherm’i kullanıyor. Kazanı açmak veya kapatmak yerine, enerji tasarrufu, konforu artırmaya ve ısıtma sisteminizin ömrünü uzatmaya yardımcı olmak yerine.

• Pürüzsüz yeni stil-Nest termostatının yüzde 40 daha büyük, daha parlak, yüksek çözünürlüklü bir ekrana ve yeni grafiklere sahip olması için uzaktan daha basit görebilirsiniz. Gevrek ekranda inç başına 229 piksel (PPI), mevcut nesil yuva termostatından yüzde 25 daha fazla. 3. nesil yuva termostatının da biraz daha ince bir profili vardır, böylece duvara karşı sifon olabilir.

• FarSight – Daha önce, ekranı açmanın yanı sıra Nest termostatının kalkması için oldukça yakın olmanız gerekiyordu. FarSight, odanın her yerinden Nest termostatında yararlı bilgiler görebilmeniz için yeni yüksek çözünürlüklü ekrandan yararlanır. Termostatı, hedef sıcaklığı, analog saati veya dijital saati tarayabilir veya FarSight’ı kapatabilirsiniz.

Termostat keşfetme 3. nesil yuva bugünden itibaren önerilen perakende maliyeti 1999 £/249 € (KDV dahil) ile sunulmaktadır. Ortalama 3. nesil yuva Termostat’ı keşfetme, önerilen perakende maliyeti 29 £/35 € (KDV dahil) için ayrı ayrı sunulmaktadır.

Satış

6.513 yorum

Google Nest Termostat Keşfetmek 3. Nesil, Paslanmaz Çelik – Bilge Termostat – Enerji tasarrufu için daha parlak bir yöntem
Enerji tasarrufu termostatınızla başlar. Termostatınız enerji faturanızın% 60’ını kontrol eder. Peki enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olmaz mı? Nest Termostat’ı keşfediyor. Çünkü 2011, dünya çapında milyonlarca evde*4 milyar kWh’den fazla enerji tasarrufu sağladı. Senden öğrendiğinden beri. Evdeyken sevdiğiniz sıcaklığı anlar. yanı sıra uzaktayken kendini geri çevirir. Hatta evinizin nasıl ısındığını veya tam olarak ne kadar derin olduğunu öğrenir, bu yüzden sadece ihtiyaç duyduğu enerjiyi kullanır
Otomatik plan. Sadece aşağı doğru açın. Sevdiğiniz sıcaklıkları öğrenir ve sizin için bir rutin üretir
Ana Sayfa/Uzakta Yardım. Gittikten sonra sıcaklığı hemen ayarlar. Birkaç gün boyunca uzaktaysanız sıcak suyunuzu bile kapatabilir

£ 178.98

Amazon’da Satın Alın

Nest.com: Amazon’dan edinilebilir

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.