Marmitek ProGuard800 Ev Otomasyonu ve Güvenlik ve Güvenlik Paneli

Marmitek’in yeni ProGuard800 sistemi, X10 ev otomasyonunu ve güvenlik ve güvenlik özelliklerini tek bir panelde birleştiriyor. PSTN, GSM modülleri, kapı/pencere sensörlerinin tipik çeşitleri, hareket sensörleri, su sızıntısı dedektörleri, sıcaklık sensörleri, duman dedektörleri vb.

“Ev Otomasyonu ve Güvenlik ve Güvenlik ProGuard800’de bir araya geliyor – Tatil Dönemi hemen köşede ama endişelenmeden arkanızdaki kapıyı nasıl kapatabilirsiniz, bir şeyleri uzaktan tutun ve sonra her şeyin yolunda olduğunu bilerek eve gelin Bunu ev otomasyonuyla nasıl kolayca birleştirebilirsiniz? Marmitek, X-10 Ev Otomasyonu ve Güvenliği ve Güvenliği alanında uzun yıllar boyunca toplam hizmetler sunuyor ve şimdi bu iki kategoriyi ProGuard800’e dahil ediyor!

Temel set-Temel set 1 kapı/pencere sensörü, 2 hayvan dostu hareket sensörü ve 1 anahtar halkası uzaktan kumanda ile sağlanır. Bu daha sonra, kapı/pencere sensörleri, hareket sensörleri, su sızıntısı dedektörleri, düşük sıcaklık sensörleri, cam kırılma sensörleri, duman dedektörleri, bir dizi uzaktan kumanda (anahtar halkası/konforu/konforu gibi aksesuarları içerecek şekilde genişletilebilir ( ), harici sirenler/flaşörler ve amplifikatörler/tekrarlayıcılar, ışık modülleri ve ekipman modülleri.

Tasarım-ProGuard800, PSTN, GSM ve X-10 Home Automation Modülü ile veya olmadan mevcuttur. Seçilen modüller merkezi birime yerleştirilmiştir. Güvenlik ve güvenlik sisteminizi sabit telefon hattınıza bağlamak istiyorsanız bir PSTN modülü gereklidir. GSM modülü, GSM ağı aracılığıyla güvenlik ve güvenlik sisteminden iletişimi kolaylaştırır ve mülkte sabit bir telefon hattınız yoksa optimaldir. Son olarak, X-10 Ev Otomasyon Modülünü seçebilirsiniz. Örneğin, eve vardığınızda veya alarm tetiklenirken aydınlatma ve ekipmanınızı açmak istiyorsanız bu gereklidir.

Dağıtım – Bu ürün sadece özel eğitimli Marmitek Tercih Edilen Ortaklar tarafından dağıtılmalıdır. ProGuard800 ile ilgileniyorsanız, çeşitli satış noktalarının bir özeti için www.marmitek.com adresine gidin.

İşlevsellik

Kablosuz güvenlik ve güvenlik ve X-10 ev otomasyonunun akıllı bir kombinasyonu.

868 MHz Securicode ™ teknolojisi sayesinde tamamen kablosuz ve son derece saygın.

Geniş aralık; Ayrıca ayrı garajlar, stüdyolar veya bahçe evleri ile daha büyük evler için de uygundur.

Örneğin aydınlatma ve ses kurulum sisteminin rastgele değiştirilmesi yoluyla hırsızlık önleme.

Bir izleme istasyonuna rapor verebilir veya güncel kalabilmeniz için cep telefonu numaranızla programlanabilir. ”

www.marmitek.com: Çok daha fazla güvenlik ve güvenlik makalesi

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.