DF Hizmetleri, Northern Ireland, DF Services Ltd merkezli yeni medya sunucusu arayüzü ve distribütörlerini

duyurdu. Yakın zamanda yazılım ön ucunu güncelleyen DF, yeni 3D kullanıcı arayüzünü “gerçekten farklı bir ürün ve arayüz, rekabeti piyasadan üfleme” olarak tanımlayın (atlamadan sonra videoyu izleyin ve kendiniz karar verin). DF Hizmetleri ayrıca Awe’yi İngiltere’de münhasır distribütör olarak atadı.

“AWE, şirketin medya sunucusu aralığının bu yaz başında huşu satıcılarına son derece başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinin ardından İngiltere’de özel DF hizmetleri distribütörü olarak atandığını duyurdu.

AWE’nin genel müdürü Stuart Tickle, “DF Hizmetleri ile bu anlaşma tüm CI pazarı için olağanüstü haberler” diyor. “Satış desteği, servis ve eğitim arayan mevcut DF hizmetleri müşterileri için derhal bir artış sunacak. İlişkimizin güçlendirilmesi ve DF hizmetleri markasının arkasına koyacağımız ekstra kaynaklar, şüphesiz İngiltere medya sunucu şirketini tüm CI bayilerinin yararına büyütmemize yardımcı olacaktır. ”

“AWE harika bir iş çıkardı çünkü Temmuz başında ilk anlaşmamız” DF Solutions satış direktörü Jon Alway. “Şimdi, işleri bir sonraki aşamaya götürmenin zamanı geldi. Ödüllü eğitim ve destek, hisse senedinden mevcudiyet ve kredi raporu tesislerinin sağlanması ile müşterilerimizin anında ticaret avantajları ve ürünlerimize olan farkındalık ve talebi artıracağından eminiz ”.

2 Kasım 2009’dan itibaren, dağıtım anlaşması, tüm yeni ve mevcut DF hizmetleri yetkili satıcılar için sorumluluk aldığını görecek ve onlara Destek ve DF Solutions’ın temel medya sunucusu sunuyor ve istemci ürünlerini doğrudan bağlayacak.

DF Çözümleri: Awe Europe: Daha Fazla DF Hizmetleri Videoları

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.