İnceleme: En iyi kulaklıklarımı buldum – Sennheiser Momentum 2 Kablosuz

Bragi’ni aldığımda küçük sürücüleri hayal kırıklığına uğrattı. Sevdiğim sesi tedarik etmiyorlar ve bazı ‘uygun’ kulaklıklar seçmem gerektiğini biliyordum.

Daha sonra geçen yıl Şubat ayında Londra’ya bir gezide Selfridges’i arama ve bazı kulaklıkları arka arkaya dinleme şansım oldu. On-line alışveriş çağında, böyle bir karşılaştırmalı dinleme testi yapabilmek biraz lüks.

Kısa listemi, Bose Quietcomfort 35, Sennheiser PXC 550, Sennheiser Momentum Kablosuz 2. Bose QC35’leri (siz de Lewis Hamilton kadar şaşırtıcı görünebilir) sevmek istedim ama bir kez daha bastı bir smidgen abartılı buldum .

Hem Bose hem de Sennheiser PXC 550’ler en iyi gürültü iptaline sahip, ama sonunda kablosuz momentum 2’ye geri dönmeye devam ettim. Beni yanlış anlamayın, bu kısa listede kötü kulaklıklar yok, ancak momentumun sesi Gerçekten benim için yapan biri.

Kaliteyi sızdırıyorlar. Paslanmaz çelik ve deriden üretilen Momentum 2 kablosuz kulaklıklar, 1.4m kablo, USB şarj kablosu, uçuş adaptörü ve kılavuzlarla tamamlanmış harika bir taşıma kasasında gelir.

Stil 1970’lerin retro ve ben çok daha fazla Shouty markalı kulaklıklardan daha ince ve anonim görünümlerini çok seviyorum. Kulak fazla tasarımı gerçekten rahat ve büyük yumuşak pedler önemli pabuçlarımı bile kaplayacak kadar büyük.

Uzun bir baskı gücü değiştirir, ancak kulaklarıma açık ve kapalı ayırt etmek bazen zordur. Üçlü bir tıklama ve kulağınızdaki büyük bayan size kalan pilinizi anlatır. Pil ömrü harika, 22 saate kadar kullanım sağlıyor, henüz pil gücünden tükenmedim.

Gürültü önleme ve ayrıca Android cihazlarınız için NFC eşleştirme dahildir. Katlanır menteşeler çantanızda daha az yer kapladıklarını ve onları aldığımı düşünerek her uçuşta bana eşlik ettiklerini gösteriyor.

Bu Sennheisers, özellikle genellikle dinlediğim elektronik müzik için, istediğim sıcak bas sesine sahip.

Netflix’in tadını çıkarmak için Macbook’umla da çok kullanıyorum. Konforları, kalitesi ve kablosuz konforu ile birlikte mükemmellere yakındır.

Hala bir savurganlık olmalarına rağmen, onları aldığımı düşünerek yaklaşık 90 £ düştü. Ancak bir yıldan fazla günlük kullanımdan sonra onları yürekten tavsiye edebilirim.

Şimdi çok daha fazla kulaklık denememe gerek yok, dürüst.

Amazon’dan temin edilebilir

#
Ön izleme
Ürün
Değerlendirme
Fiyat

1

Sennheiser Momentum True Wireless 2, Aktif Gürültü İptali ile Bluetooth Kulaklıklar, Siyah

3.346 yorum

£ 219.00

Amazon’a Git

2

Sennheiser Momentum Dokunmatik Kontrol, Şeffaf İşitme ve …

2.681 yorum

£ 99.95

Amazon’a Git

3

Sennheiser Momentum Free, Kablosuz Bluetooth Kulaklıklar – Siyah

436 yorum£ 155.00

Amazon’a Git

Sennheiser.com/momentum-wireless

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Reklamcılığı API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Görüntüler hakkında son güncelleme

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.