DIY Cane Tepsi Tablosu

Malzemeler ve Araçlar

Tepsi Tablosu (IKEA’nın bir dizi ekonomik seçeneği vardır)

Önceden Dokunmuş Kamış-Posta Siparişi ile Bambu Market’te sunulan ince açık baston 1/2 ”birbirine uygun (2” @ 24 ”genişlik için 10 $/ayak)

4 mm cam kesim

Leke ve renksiz sünger (isteğe bağlı)

Makas

Aşama 1

Kamış/dokuma tipik olarak yuvarlanır. Bastonu bir saat kadar suda ıslatın ve daha sonra kurutmak için düz bir şekilde bastırın. Kuruduğunda, istenirse, lateks veya yağ bazlı bir üründe bir renk değişikliği veya boya sünger. Sünger, tüm çatlaklara girmenizi garanti edecektir.

Adım 2

Kesme bastonunun yanı sıra ölçün. Tepsi masasının içinde dikkatlice belirleyin. Camın tam olarak aynı boyutta kesilmesini sağlayın, ya da çok daha iyisi, tepsiyi yanınıza alın, çünkü tüm taraflar tamamen kare olmayabilir. Aynı şekilde, keskin olmadıklarından emin olmak için kenarların cilalandığından emin olun. Keskin makasla, bastonu tam olarak aynı ölçüme kesin. (Kurutma işleminde büzüleceğinden bastonunuzun tamamen kuru olduğundan emin olun.)

Aşama 3

Kamış tabakasını tepsi masasının içine yerleştirin. Baston tabakasının üstünde cam iyice konumlandırın. Camın ağırlığı bastonu düzleştirecektir.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.