İlk Yeni Vera 3 Z-Wave House Otomasyon Kontrolörlerinin

Rezervi Vera 2 Z-Wave House Otomasyon Kontrolörü önümüzdeki aylarda iki yeni tasarımın yerini alıyor. Yeni bir vera ‘lite’, Wi-Fi olmadan kesilmiş bir versiyon olacak ve bir veya iki ay içinde bekleniyor.

Ancak bundan önce çok daha güçlü Full Vera 3 sistemi, MIOS bireysel arayüzünün yeni bir sürüm 5’ini içeren çok birinci tanıtıyor.

Vesnetnet’teki erkeklerden kendinizi İngiltere’ye ilk birkaç birimden birini nasıl ayırabileceğiniz konusunda haberlerimiz var.

“Daha hızlı bir işlemci, uygulamaları indirmek için çok daha fazla bellek ve yükseltilmiş Wi-Fi ile Vera3 her zamankinden çok daha güçlü. Birkaç gadget tipine sahip ağır bireyler ve eklentiler Vera3’ün meydan okuma kadar olduğunu keşfedecektir. Vera ağınıza çok sayıda gadget ekleyebilir, hatta evinize veya küçük işletmenize birkaç vera ekleyebilirsiniz. Sahneler, odalar, zamanlayıcılar, etkinlikler ve bildirimler için sınırsız seçenekleriniz var.

“Yakında bize gelen çok, son derece kısıtlı bir AB versiyonu Vera 3 var. Noel’den önce olmalı, ancak% 100 kesin değil. Bu nedenle, ödeme almadığımız bir süreç işletiyoruz, ancak otomatik ev ziyaretçileri faiz oranlarını sitemize kaydedebilirler, daha sonra hisse senedi geldiğinde, bunlar çok satın alabilecekleri bir sayfaya yönlendirilecekler Avrupa’da sunulan ilk birimler.

Amazon’dan temin edilebilir

14 yorum

Vera Edge – Z -Wave Gateway’i yönet
Kapı kilitleri, kameralar, hareket sensörleri ve güvenlik ve emniyet sensörleri dahil 1300 z-dalga gadget’larıyla uyumlu ev otomasyon kontrolörü
Ev otomasyon araçlarınızı her yerden görmek ve yönetmek için mobil cihazlarınızı kullanın. Aylık ücret yok; sözleşme yok
Tüm kameralarınızı görüntüleyin ve tüm cihazlarınızı bir basit uygulamadan yönetin. Sisteminizi herhangi bir yerden her türlü mobil cihazdan yönetmenin yanı sıra

Amazon’da Satın Alın

Daha Fazla Z-Wave Haberleri

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.