Panjurlar ve ekranlar için yeni X-10 mikro modül

Marmitek, panjurlar, panjurlar ve projektör ekranları için Wall X-10 mikro modülde yeni bir ortaya çıktı. Örneğin tüm güneş ışığının önceden ayarlanmış adresini, yaşam alanını tam olarak aynı adrese programlayabilirsiniz. Bu alandaki her türlü güneş ışığı modülünün önceden ayarlanmış gerekli olduğu veya önceden ayarlanmış adresi bir marmitek arayüzü üzerinden göndermeyi ima ederek, tüm güneş kuşları aynı anda önceden ayarlanmış modda ayarlanabilir. SWM1PI’ler şu anda yaklaşık 80 £ ‘da sunuldu.

“Uzun zamandır beklemenin yanı sıra çok talep edildi; Marmitek, güneş körlüğünüzü veya projeksiyon ekranınızı SWM1P’yi çalıştırmak için bir mikro modül sunar.

SWM1P, bir dizi noktada SW10’dan farklıdır; İstenen her stil anahtarı ile kullanılabilir, önceden ayarlanmış bir fonksiyon, bir bloke etme modu ve iki yöntem iletişimi (durumunu uzaktan almak için kullanılabilir) ile donatılabilir. SW10 Build-in modülü her zamanki gibi sunulur.

Marmitek’in zaten aydınlatma ve cihazlar için mikro modülleri olduğu gibi şimdi de güneş panjurları için. Tercihen SWM1P ile çift 2 yollu kısa ömürlü bir anahtar kullanılır. Bunu tipik kanallarla satın almak zor olabilir. Sadeliğiniz için bunu Ortak Gönderi programımıza ekledik.

230V motoru ilişkilendirmek için iki kontakla yerleşik röleye sahip mikromodül.

Her X-10 sinyali ile uzaktan yönetilebilir (aynı zamanda birkaç modül). Programın bölgesel operasyonu da aynı şekilde kalır.

Mevcut anahtarların veya duvar çıkışlarının arkasına görünmez kurulum. Marka ve anahtarın tasarımı serbestçe seçilebilir, böylece SWM1P her iç mekanda ve kurulumda kullanılabilmiştir.

Önceden ayarlanmış bir işlev ile donatılmış; Önceden ayarlanabilen panjurları (örneğin bir günlük/havalandırma pozisyonu) yuvarlamak için bir ayar.

Örneğin pencerelerin temizlenmesi veya bakım sırasında motorun engellenmesi için yerel engelleme ayarı.

CM15PRO ™ bilgisayar arayüzü ile birlikte, güneşin içindeki güneşin bulunduğu yerlerde gün boyunca hemen güneşler karıştırır. Bu yöntem Mobilyalarınızı güneş ışığına karşı korur, evi harika tutun ve evde olduğunuzu simüle edin.

Hızlı ve kurulumu da basit.

X10 Mikro Modüller: www.marmitek.com

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.