Aralık sayısını, Ocak problemini veya ev ve evin herhangi bir son baskısını incelediyseniz, büyük olasılıkla bugünün yaşamında ve yemek alanı tasarımlarında tipik bir imza fark ettiniz: benzersiz Beyan Başkanı. Zarif bir moda mücevher parçasının Great’den Grand’a bir kıyafet alabileceği aynı yöntemde, güzel tasarlanmış bir sandalye gerçekten bir oda yapabilir.

Örneğin bu oldukça Bergere tarzı sandalyeyi ele alalım. Muhteşem malzemesi ve düzgün gri çerçevesi ile Lisa Taylor Styles’ın bu Chelsea koltuğu bir oturma odasında, bir yemek masasının sonunda ve hatta bir yatak odasında harika görünecekti. (Bu blog, Lisa Taylor Designs tarafından desteklenmektedir.)

Lisa Taylor’ın özel yapımı mobilyaları Miami, Toronto ve yurtdışından motivasyon çekiyor. Başlangıçtan tamamlanmaya kadar, Lisa Taylor koleksiyonunda yenilikçi ve canlı karakter lüksleri. Yine de, özel mobilyaları farklı evler bağlamında çalışır ve her türlü kınamak, çatı veya ev için ısmarlama hale getirilebilir. Örneğin bir Mies van der Rohe Barcelona sandalyesinde bu riff’i düşünün. Bir çatı katında harika görünmüyor muydu?

Döşemeli ve ahşap sandalye koleksiyonları, bar tabureleri, lobi sandalyeleri ve yemek sandalyeleri ile Lisa Taylor, evinizdeki her alan için bir stile sahiptir.

Bu tatilden birkaç gün geçirdiyseniz, neden Lisa Taylor Designs hakkında daha fazla bilgi edinmiyorsunuz? 647-624-1692 numaralı telefonu arayın veya info@lisataylordesigns.com adresine e-posta gönderin.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.