Idswest Önemli Noktalar

Resmi: House & Home batıya gidiyor. Özellikle, Suzanne Dimma, Mark Challen ve House & Home Online TV ekibi, dünyanın dört bir yanından en iyi bağımsız tasarımcılara, satıcıları ve yapımcılara ev sahipliği yapan tek premium, Batı konut tasarımı etkinliği Idswest’e gidecek. (Bu blog Idswest tarafından desteklenmektedir.)

Ve sen de gitmelisin! Idswest.com’a gidip promosyon kodu House’a girerek 2 $ indirim bilet alın.

Çağdaş, son teknoloji ve orijinal tasarım sergileyen etkinlik, birinci sınıf olarak şekilleniyor. Yeni başlayanlar için, 29 Eylül’deki Floform Açılış Gecesi partisi DJ’leri ve kokteylleri dinamik bir tasarım ortamında birleştirecek. (Inform’un Tom Dixon Bar’da bir “Floro” kokteylini deneyin, para sahnesinin etrafında bir ya da iki dans ve West Coast’un tasarım elitleriyle omuzları ovalayın.) Artı, açılış gecesi de Vancouver Moda Haftası’ndan moda şovları içerecek!

GE Monogram Ticaret Günü – 30 Eylül – Tasarımcı ve vizyoner Ross Lovegrove açılış konuşmacısı olacak. Ancak bilenler, Millson Technologies’in Başkanı ve CEO’su Booci Yaratıcı Direktörü Omer Arbel ve Richard Millson, Yeni Zelanda esnaf Jeremy Cole (yukarıdaki Aloe Blossom Gold Light) ile oturumlara katılmak isteyecekler.

Siz oradayken, Audi tarafından sunulan ve Livingspace tarafından sunulan Moooi Lounge ve Michael Katz Architecture tarafından L41 Ultra Compact Home tarafından sunulan Studio Pombo tarafından geliştirilen ve küratörlüğünü içeren diğer gösteri özelliklerini kaçırmayın. .

Tabii ki, 1 Ekim’deki Ev ve Ev Günü bizim favorimiz. Suzanne Dimma, Mark Challen ve David Yustin’den dekorasyon ipuçlarını, klasik tasarımın sırlarını ve doğayı akıllı mimari detaylarla nasıl çerçeveleyeceklerini paylaşırken öğrenin.

Son olarak, 2 Ekim’de General Paint tarafından sunulan Vancouver Sun Day, tasarımcı Kelly Deck, sanat galerisi sahibi Jennifer Kostuik, heykeltıraş Brent Comber ve şömine yaratıcısı Brad Carpenter gibi müthiş konuşmacılarla dolu olacağına söz veriyor. House & Home Booth’u (#523) Pazar günü de kontrol ettiğinizden emin olun, çünkü House & Home Online TV ekibimiz gelecekteki TV segmentlerinde cevaplanacak şov ziyaretçilerinin dekorasyon sorularını bantlayacak. Ayrıca, şov boyunca oradaki dergiye abone olabilirsiniz!

İster rustik, geleneksel veya modern tasarım hayranı olun, Idswest’teki zevkinize göre yüzlerce katılımcı bulacaksınız. Biletlerinizi satın alın – çevrimiçi satın aldığınızda 2 $ indirim ve promosyon kodunu, evi girdiğinizde – ve Suzanne, Mark ve H&H Online TV ekibine merhaba dediğinizden emin olun!

1. Christian Woo tarafından dolap, ASIR Studio’dan Chris Hunter tarafından yapılan mimarlık. Aloe Blossom Işığı Jeremy Cole tarafından, Inform Interiors’ta mevcuttur. Bensen tarafından Torri Başkanı, Inform Interiors’ta mevcuttur.
4. Suzanne Dimma Portre Alvaro Goveia ve Mark Challen portresi Arash Moallemi.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.