Honeywell, Evohome Smart Isıtma Kontrolörünün

yeni Wi-Fi versiyonunu ortaya çıkardı Honeywell, kurulumunu basitleştirmek için Wi-Fi bağlantılarını akıllı ısıtma sistemlerine entegre ederek Evohome’un yeni sürümünü açıkladı.

Yeni WiFi sürümü, kurulum sırasında yönlendiricinize bağlanması gereken kutu olan orijinal sürümün ağ geçidine olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor.

Honeywell, yeni Evohome Wi-Fi’nin, kontrolör donanımının harici tasarımına bir güncelleme ve ayrıca sistemin yapılandırılmasına ve oluşturulmasına yardımcı olmak için bazı dahili kullanıcı arayüzü değişiklikleri de dahil olmak üzere bazı ek iyileştirmelerden de yararlandığını söylüyor.

İlgili: Isıtma Kontrol Forumlarımızı ziyaret edin

Honeywell’in EMEA Ev Konfor ve Enerji Sistemleri Bölümü portföy direktörü Krzysztof Meinicke şunları söyledi: ‘Honeywell, ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmeye kararlı. Wi-Fi’yi entegre ederek en iyi akıllı ısıtma sistemini daha da iyi hale getirmekle kalmadık, aynı zamanda Evohome’un OpenTerm aksesuarının dahil edilmesiyle en son kazan teknolojilerini destekleyebileceğini garanti ettik. Honeywell, akıllı ev ısıtmasının ön saflarında yer alıyor ve Evohome Wi-Fi orada kalma taahhüdümüzü gösteriyor. ”

Honeywell Evohome WiFi (Model ATC928G3000) Amazon’dan edinilebilir.

Honeywell ATC928G3000 Kontrol, Beyaz
Çok bölgeli EvoHome kontrolörü, 12 ısıtma bölgesinin zamanını ve sıcaklığını ve gerekirse yerel bir sıcak su kaynağını kontrol eder. Her bölgenin bağımsız zaman ve sıcaklık kontrolü vardır
Arkadan aydınlatmalı renkli bir LCD ekranı var. Ünite ya harici bir güç kaynağı veya masa standına monte edilmiş masa ile monte edilebilir.
EvoHome Denetleyicisi, 2 saate kadar kolay programlama için standdan kaldırılabilir

£ 574.94

Amazon’da Satın Alın

getConnected.honeywell.com: Evohome incelememizi okuyun

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Reklamcılığı API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Görüntüler hakkında son güncelleme

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.