Spark Wi-Fi adaptörü Işıklarınıza İnternet ve Uygulama Kontrolü getirir

İşte aydınlatmanızı kontrol etmek için başka bir Kickstarter projesi. Spark, bir ışık soketi ve ampul (akkor, kısaltılabilir CFL veya kısaltılabilir LED) arasına uyan bir Wi-Fi adaptörüdür.

İnternet bağlantısı ve API Spark ile 3. taraf uygulama geliştiricilerinin yanı sıra iOS ve Android için kendi ücretsiz uygulamalarından gelecek ilginç şeyler vaat ediyor. Kıvılcım soketi, 85V ila 265V arasındaki herhangi bir voltajla çalışmak üzere tasarlanmıştır ve başlangıçta gelecek için planlanan bir süngü versiyonuyla E26/E27 vida bağlantısında mevcut olacaktır. Aşağıdaki videoya göz atın…

Kıvılcım soketi, herhangi bir standart ampul soketine vidalar ve ışıklarınızı bir akıllı telefon, tablet veya bilgisayardan kontrol edebilmeniz için evinizdeki Wi-Fi bağlantısı üzerinden internete bağlanır. Spark, hayatınızı daha basit, daha akıcı ve – sadece belki – biraz daha eğlenceli hale getirebilir. İşte Spark’ın yapabileceği bazı harika şeyler:

Karanlık bir eve girmeden önce ışıklarınızı açın

Doğal olarak uyanmanıza yardımcı olmak için 10 dakikadan fazla yavaş yavaş soluyor, “gündoğumu” çalar saat olarak yatak odası ışıklarınızı kullanın

Tek bir düğmeye basarak evdeki her ışığı kapatın

TV izlerken veya akşam yemeği yerken oturma odası ışıklarını kısaltın

Tatildeyken ışıklarınızı açıp kapatın, böylece birinin evine benziyor

Yeni bir e -posta veya kısa mesaj aldığınızı bildirmek için ışıklarınızı parlatın

Enerji tasarrufu için dışarıya parlak olduğunda ışıklarınızı otomatik olarak azaltın

Spark Kickstarter Projesi: SparkDevices.com

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün sağlayabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.