Video: Nest Learning Thermostat şimdi İngiltere’de

Nest nihayet öğrenme termostatının İngiltere versiyonunu duyurdu. Artık DIY montajcılar için Amazon’dan temin edilebilen sistem, İngiltere kurulumlarına uyacak şekilde 12 volt kablolu veya kablosuz kazan rölesiyle birlikte geliyor. Sertifikalı bir yükleyici programı, 75 £ ile 99 £ arasında değişen bir ‘Temel Kurulum’ ile zaten çalışıyor (aşağıdaki bağlantıya göz atın).

Öğrenme termostatı, sevdiğiniz sıcaklıkları hatırlar, eviniz için özelleştirilmiş bir program oluşturur ve uzaktayken kendini geri çevirir. Duvara monte edilebilir veya isteğe bağlı stand ile bir masa üstüne oturabilir.

Hareket halindeyken ev sıcaklıklarınızı ayarlamak için telefonunuz, tablet veya dizüstü bilgisayarınızla herhangi bir yerden kontrol edebilirsiniz. Otomatik uzaklık özelliği ile, yuva termostat, evden ayrıldığınız ve boş bir evi ısıtmaktan kaçınmak için sıcaklığı otomatik olarak ayarlar.

İlgili: Duman ve Karbon Monoksit Alarmı Yeniden Keşfedilen “Nest koruyun”

… Bu yuva termostatı neredeyse tamamen yeni bir yuva termostatı. ABD ve Kanada’da sahip olduğumuz İngiltere için çalışmayacak çünkü çözülecek farklı bir sorun var. Sorun, tüm gün ısı veya AC’den ayrılmanız değil. Isısınız üzerinde zar zor kontrolünüz yoktur. Veya faturan.

İngiltere ısıtma sistemlerinin çoğunun termostatları bile yoktur. Böylece gerçek sıcaklık veya konforunuz asla denkleme girmez. Evi ısıtmak için satın alma işleminde, programcıya ileri geri yürümeye devam etmelisiniz, doğru yapmanızı umarak hızlı patlamalarda ısıyı manuel olarak açmalısınız. Ne kadar ısıyı kullandığınızı izlemenin bir yolu da yoktur, bu nedenle konfor ve enerji tasarrufu dengelemek tahmin etmektir.

ABD ve İngiltere için Nest Learning Termostat arasındaki bir diğer büyük fark kurulum. İngiltere’deki kazanlar yüksek voltajlı kablolar kullanıyor, bu nedenle profesyonel kurulumu şiddetle teşvik ediyoruz ve zaten yardım etmek için eğitimli Nest sertifikalı profesyoneller ağı oluşturduk.

Yuva termostatınızı takmak saat sürecektir. Yükleyici, Nest termostatını Wi-Fi ağınıza bağlar, ısı bağlantınıza da bağlı olduğundan emin olun ve programcınızın programını ekler. Çalışmaya başladıktan sonra, evinizi ısıtma şeklinizi tamamen değiştireceğini düşünüyoruz.

Amazon’dan edinilebilir: Nest.com

Satış

6.513 yorum

Google Nest Learning Thermostat 3. Nesil, Paslanmaz Çelik – Akıllı Termostat – Enerji tasarruf etmenin daha parlak bir yolu
Enerji tasarrufu termostatınızla başlar. Termostatınız enerji faturanızın% 60’ını kontrol eder. Peki enerji tasarruf etmenize yardımcı olmaz mı? Nest Learning Termostat yapar. Çünkü 2011, dünya çapında milyonlarca evde*4 milyar kWh’den fazla enerji tasarrufu sağladı. Çünkü senden öğreniyor. Evdeyken sevdiğiniz sıcaklığı öğrenir. Ve uzaktayken kendini geri çevirir. Hatta evinizin nasıl ısındığını veya ne kadar derhal olduğunu öğrenir, bu yüzden sadece ihtiyaç duyduğu enerjiyi kullanır
Otomatik plan. Sadece yukarı ve aşağı çevirin. Sevdiğiniz sıcaklıkları öğrenir ve sizin için bir program oluşturur
Ana Sayfa/Uzakta Yardım. Gittikten sonra sıcaklığı otomatik olarak ayarlar. Birkaç gün boyunca uzaktaysanız sıcak suyunuzu bile kapatabilir

£ 178.98

Amazon’da Satın Alın

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Reklamcılığı API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Görüntüler hakkında son güncelleme

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.