Margot Austin’in tercih ettiği, ülkenin en iyi üniversitelerinden birinden bir dereceye sahip olmasına rağmen, satın almanın temel görev becerilerimden biri olacağını anlayan 50 doların altında

keşfediyor mu?

Bir stil editörü olarak, çok sayıda dükkanı taradım, alışverişte doktora kazandığımı hissediyorum! Avın heyecanını seviyorum. Tam burada, her bir masrafın 50 dolardan daha az olduğunu keşfettim. Ancak ilk olarak, sanki çok masraflar gibi görünen uygun fiyatlı mücevherler alacağınız konusundaki önerilerimi inceleyin.

Gözünüzü eğitin. Üst düzey stilin nasıl göründüğünü anlayın, böylece niteliklerini daha düşük maliyetli noktalarda kabul edebilirsiniz.

Doğal malzemeler seçin. Zamanın testine dayanıyorlar ve çok daha lüks görünüyorlar.

Basit ile sopa. Çanların yanı sıra ıslıklar, bir ürünün uygun fiyatlı görünmesini sağlayabilir (çok çalışmayı denemek) ve aynı zamanda hızlı bir şekilde çıkabilir.

Siyah olanı alın. Her zaman diğer renklerden çok daha pahalı görünür.

Vintage alışveriş. Bu, daha az için farklı ürünler elde etmek için tercih ettiğim yöntemdir.

Bölgesel bir zanaatkârı destekleyin. El işi kozlar kütle yapıldı.

Mermerden çok daha fazla abartılı malzeme var mı? Bu oldukça damarlı parça her türlü odada güzel görünecekti.

Kaynak: EQ3

Ürünler: Sahil Şeridi Mermer Kase, $ 49.99

Piyasada biraz zor deneyen çok fazla aptal görev aydınlatması var. Bunu geleneksel çizgilerinin yanı sıra eğlenceli renk için de seçiyorum (siyah kılavuzumun güneşli bir istisnası).

Kaynak: Yapı

Ürünler: Uri lambası, 39 $

Çay havluları, dalmayı renkle alacağım bir sınıflandırmadır. Mutfakların o kadar az yumuşak yönü vardır ki, oldukça çay havlu seti her zaman hoş karşılanır. Bunlar Toronto Artisan Avril Loreti tarafından elle basılmıştır.

Kaynak: Babasouk

Ürünler: altıgen çay havlu, keten/pamuk, her biri 25 $

Bu minimalist sürahinin mat yüzeyini seviyorum. Su, meyve suyu, karışık içecekler veya vazo olarak kullanabilirsiniz.

Kaynak: CB2

Ürünler: Grafit sürahi, 17 $

Ekose herkesin çayı olmayabilir, ancak kesinlikle benim. Etsy yapımcıları, elle dikilmiş yastık kapakları için hile kaynağımdır. Bu, Ay’dan Saf Yün, oğulları, yünlerin sağlayıcılarının Paul Smith’e ve Burberry’ye gerçekleştirilir.

Kaynak: Etsy

Ürünler: Lime tartan yün yastık kapağı (ekle dahil) yastık atma dekoru, 47.86 $

Vintage alışveriş yapmak benim için basit çünkü diğer yarım bunu yaşamak için yapıyor. Özellikle seyahat ederken antika pazarları sürekli olarak ovuyoruz. Bazı durumlarda mağazasından alışveriş yapıyorum, en iyisi şimdi bu ekicileri ve vazoları seviyorum.

Kaynak: Vintage ince nesneler

Ürünler: Alman sahte mermer cachepot, 39 $, pişmiş toprak pot, 39 $ ve Scheurich tarafından Alman vazo, 3 $

Tepsiler stil için bir zorunluluktur. Bir sehpa üzerinde daha küçük dekoratif eşyalar, bir kibrit kitabı ve kokulu mum için bir tane kullanmayı seviyorum.

Kaynak: West Elm

Ürünler: Rafia Tepsi, 39 $

50 dolardan daha az otantik İskandinav tarzı? Evet mümkün! Muuto’dan gelen bu kancalar gibi. Çevre dostu kesinlikle bir renktir, ancak evet, siyah renkte de mevcuttur.

Kaynak: Çağdaş Mağaza

Ürünler: Nokta ceket kancaları, meşe, 33 $ (SMAll), 45 $ (orta), 49 $ (büyük)

El kıyafeti için ikiz yatağınız varsa, bu yaşlanmayan tiket nevresim kapak setleriyle yanlış gidemezsiniz. Tam olarak bir Youngsers alanına veya tam yetişkin konuk süitine nasıl uygun olduklarını tam olarak seviyorum.

Kaynak: IKEA

Ürünler: Nyponros mavisi ve sarı yorgan kapağı ve yastık durum seti, pamuk, 45 $ (ikiz)

Sepetlere bağlandım. Odalara sıcak bir yapı eklemenin yanı sıra gözden uzak bir şeyleri saklamak için bir gitmek. Bu, eğlenceli bir şeklin bonusunu ve bir renk ipucunun yanı sıra Fas’ta el işi getiriyor.

Kaynak: Babasouk

Ürünler: Tajine Basket, 26 $

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.