MLS Designers’ın Hill Home

Ziyaretçiler artık bir daha düzenli ev ve ev bloguna bakabilirler – bu, tasarımcıları, dekoratörleri ve Kanada’dan ve dünyanın dört bir yanındaki tasarımcıları vurgular. Bu hafta Maritimes’de ödüllü bir ikiliyi vurguluyoruz-Brian Mackay-Lyons ve Mackay-Lyons Sweetapple mimarlarının Talbot Sweetapple. H&H geçmişte bilinen firmayı içeriyordu, ancak onların bir işini daha paylaşacağıma inandım:

South Shore, Nova Scotia’daki bir tepenin üstünde yer alan firma, bu çağdaş evi bir peyzaj fotoğrafçısı için geliştirdi. Mackay-Lyons Sweetapple sitesinde açıklandığı gibi, “[Ev] bir kameran-bir manzara ve görünümleri ve değiştiren ışığı, hava durumunu ve etrafında dönen mevsimleri izleyen hava durumu görüntüleme enstrümanıdır. ”

Mutfak yaşam alanındaki üst dolapları atlamak, muhteşem fotoğraf pencereleri için alan bıraktı ve gerçek bir panoramik ekranını çerçeveledi. Bana Suzanne Dimma’nın kulübesindeki kişileri hatırlatıyorlar. Havadar bir uzay bölücü görevi gören “X” mimari detayı da açık havada kullanılır.

Pencereler açık konsept odanın etrafında uzanır, muhteşem yaprak dökmeyenler ve okyanus blues sergiler. Renkli duvarlar, lüks halıların yanı sıra çok daha geleneksel stil gibi olsa da, bu evin iç kısmının minimalist görünümü gerçekten çevresi için bir takdir sergiliyor. Tasarımcılar da yerel kaynaklı malzemeler kullandı.

Mlsarchitects.ca’daki Mackay-Lyons Sweetapple Designers’ın bu Hilltop evinden ve diğer evlerinden çok daha fazla resim görün. Houseandhome.com’da yer alan görmek istediğiniz tercih edilen bir tasarımcı, dekoratör veya tasarımcı var mı? Bize aşağıdaki yorumlarda anlatın!

Fotoğraf Kredileri: Mackay-Lyons Sweetapple Architects

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.