RTIS Yeni T3-V+ Universal Controller

Philips ile Pronto Hattı Öldürürken Çok sayıda CI ve Ev Otomasyonu meraklıları, evrensel uzaktan kumandaların yeni özellikleri açısından yeni bir özellik arıyor. Saygı duyduğumuz montajcılardan RTI aralığı hakkında iyi şeyler duyuyoruz ve en son model, 3. Nesn T3-V+ şeftali gibi görünüyor.

“Elegance zirvesini temsil eden T3-V+, kullanımı kolay, çağdaş bir tasarıma sarılmış inanılmaz derecede güçlü bir kontrolör. Ödüllü T3 sistem denetleyicisinin üçüncü nesli olan T3-V+, son teknoloji ürünü bir çift RF platformu, geliştirilmiş WiFi® performansı ve güncellenmiş sert düğme yapılandırması ile geliştirilir. Tüm elektronik sistemi üzerinde sezgisel komut için tamamen özelleştirilebilir bir kullanıcı arayüzü sağlayarak 3.5 ”tam VGA dokunmatik ekranın göz kamaştırıcı rengini deneyimleyin. Kablosuz Ethernet ve yerleşik bir web tarayıcısı, kullanıcının Web sayfalarına ve güvenlik ve güvenlik kameraları gibi IP adreslenebilir cihazlara erişmesine izin verir. Daha önce hiç olmadığı gibi, T3-V+ avucunuzun içine güçlü, moda kontrolü yerleştirir.

Açıklama-T3-V+, uzaktan kumandanın rolünü yeniden tanımlayan şık, ergonomik bir tasarıma sarılmış bir güç merkezi denetleyicisidir. Orijinal ödüllü T3 konseptine dayanarak, devrimci çift RF şanzımanı ve kablosuz Ethernet gibi güncellenmiş özellikler kullanıcıya fantastik kontrol seçenekleri sunar. En ayrımcı kullanıcıyı tatmin etmek için geliştirilen T3-V+, tam VGA çözünürlüğü, yüksek kontrastlı LCD ekranla cızırtılı renk ve netlikte hayata geçirilen özelleştirilmiş grafikler ve web sayfalarıyla gözü tatmin eder. Tüm bunlarla bile, “kullanımı kolay” hala hedeftir ve sert düğmeler çeşitleri, kaydırma listesi gezinmesi için üç yönlü bir rocker anahtarı da dahil olmak üzere tipik olarak kullanılan işlevlerin dokunsal bir his ve kontrolünü sunar.

Kontrol yeteneklerini yeni yüksekliklere genişleten T3-V+, kurulum esnekliği ve güvenilirliği sağlayan en yeni çift RF platformu kullanır. Uyumlu RTI kontrol cihazları ile kullanıldığında, T3-V+, müzik sunucuları, aydınlatma ve hatta Web tabanlı RSS, uygun hava için iki yönlü iletişim için hem tek yönlü kontrol için 433MHz RF’yi hem de 2.4GHz ZigBee® kullanabilir. Güncellemeler, vb. Diğer temel özellikler arasında entegre 802.11b/g kablosuz ethernet ve yerleşik bir web tarayıcısı, kullanıcının güvenlik ve güvenlik kameralarından Web sayfalarına ve IP videolarına erişmesine izin verir. T3-V+ile sağlanan büyük kapasiteli şarj edilebilir pil sayesinde daha uzun süreler.
*Entegrasyon tasarımcısı yazılımı yalnızca yetkili RTI satıcıları için mevcuttur.

Ana Özellikler

Çift RF iletim kapasitesi 433MHz ve 2.4GHz (ZigBee® teknolojisi kullanılarak) kullanır.

Geliştirilmiş performansa sahip entegre 802.11b/g kablosuz ethernet.

2.4GHz (ZigBee®) ve RTI kontrol aksesuarları kullanılarak uyumlu cihazlardan iki yönlü geri bildirim.

Hızlı 533MHz CPU.

Özelleştirilmiş düğmeleri, metinleri, grafikleri ve animasyonları görüntülemek için tam VGA çözünürlüğü (480 × 640) renk TFT LCD.

Entegre yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran.

Eğim anahtarı, alındığında hemen arka ışığı açabilir.

Özelleştirilebilen değiştirilebilir anahtar kapaklarına sahip beş düğme dahil olmak üzere yirmi dört programlanabilir sert düğme.

Kaydırma listesi gezinmesi için üç yönlü rocker anahtarı.

Ergonomik tasarım zahmetsiz, tek elle çalışmaya izin verir.

Eğim anahtarı, alındığında hemen arka ışığı açabilir.

Son derece parlak, arkadan aydınlatmalı ekran ve tuş takımı.

IR ve RF’yi (veya her ikisini de – tek bir düğmeye basarak!) İleter.

Sistem bir lityum iyon pil ve yerleştirme istasyonu içerir.

Tamamen özelleştirilebilir ve programlanabilir.

Son derece geniş IR iletim frekans aralığı.

RTI işlemcileriyle kullanıldığında ekipmanın güç durumunu izlemek için isteğe bağlı “voltaj” ve “video” algılama modülleri.

Belirli RTI işlemcileriyle kullanıldığında iki yönlü RS-232 kontrolü yapılabilir.

Uçucu olmayan Flash Bellek, sistem yapılandırmanızı olduğunda bile

Güç mevcut değil.

Alan yükseltilebilir ürün yazılımı.

Hızlı USB 2.0 programlama.

www.rticorp.com: Pronto’nun Ölümü Üzerine Maskeli Yükleyici

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün bile alabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.