Haftanın Yararlı Cihazı: Kulak Kablosuz Bluetooth Kulaklıklar

Üzerinde Pazarlık Soundpeats A1 Pro, zaten bir kulaklık bağımlısı olduğumu anlıyorsunuz, bu yüzden Soundpeats A1 Pro Kablosuz Bluetooth birimlerini denemek isteyip istemediğimi sorduğumda çok mutlu oldum.

Bulduğumuz kutuyu açıyorum…

Soundpeats A1 Pro Kulaklıklar
Taşıma çantası
USB şarj kablosu
Ses kablosu
Kullanım kılavuzu

Kulaklıklar oldukça ucuz görünümlü bir plastikten üretilmiştir. Bununla birlikte, malzemeler bu maliyet seviyesinde beklediğiniz şey olsa da (şu anda 30 £ altında), gürültü değildir. 40mm sürücüler, istendiğimiz sıcak gürültünün yanı sıra ayarlanabilir kafa bandı rahat bir uyum sağlar.

500mAh pil, yaklaşık 3 saatlik bir ücretten sonra “25 saate kadar” oyun süresi sağlar. Dahil edilen ses kablosu da aynı şekilde, pil düz çalışırsa veya kablosuz Bluetooth’u etkinleştirmeyen bir uçaktaysanız bunları kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Onları birkaç gün boyunca kendim kullandıktan sonra, bir hafta tatilinde İspanya’ya giden oğlumun üzerine geçtim – onlara bir gençle birlikte zor bir hayat sağlamak için mükemmel bir şans.

Tekrar ev gösterdiler, hala tek parça halinde, ancak geri dönüşü karar neydi? Bir kelime… “harika”.

Özellikler

Bluetooth sürümü: Bluetooth 4.1
Şarj Süresi: Yaklaşık 3 saat
Müzik Oynatma Süresi: Yaklaşık 25 saat (% 60 hacim ile)
Bekleme Zamanı: 200hours

Soundpeats A1 Pro, denediğimiz kulaktaki en iyi değerdir, uygun fiyatın ucuza gürültü yapmak zorunda olmadığını kanıtlar.

633 yorum

Anker Life Q10 tarafından SoundCore Kablosuz Bluetooth Kulaklıklar, Kulak, Katlanabilir, Hi-Res Lisanslı Ses, 60H Oyun Süresi, Hızlı USB-C Şarjı, Derin Bas, Aux Girdi, Seyahat için, House Office

Hi-Res Lisanslı Ses: Hi-RES logosu, sanatçının duyulması gerektiğinin son derece hassas bir temsilini oluşturabilen sesli araçlara verilen dikkate değer ses kalitesinin bir işaretidir. Normal kulaklıkların aksine, Life Q10 daha zengin bir dinleme deneyimi için 40 kHz kadar gürültü sağlar.
Bassup: Özel bassup inovasyonumuz, sesinizin düşük frekanslarını gerçek zamanlı olarak analiz eder ve basları hemen artırır. Büyük 40mm dinamik sürücülerle entegre olan bas gücü%100 kadar artırılır. Kablosuz kulak kulaklıkların sağ kulaklıkındaki bir düğme bassup’u etkinleştirir.
60 saatlik oyun zamanı*: Azaltılmış güç çekişine sahip gelişmiş bir Bluetooth çipi, Kablosuz Kulak Kulaklıkları için bile muazzam bir oyun süresi sunmak için Anker’in dünyaca ünlü güç yeniliği ile birleşir. Bir ay boyunca günde 2 saat dinleyin.

Amazon’dan Satın Al

Soundpeatsaudio.com: Amazon’dan Sunulan

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.