Eh, Apple’ın İngiltere iPhone ifadesini yarın Londra’daki Regent Street mağazalarında yapacak gibi görünüyor. O zamanlar tatilde olduğum için Haziran ayında ABD’de tanıtıldıktan sonraki gün birkaç saat boyunca iPhone ile oynamak için şanslıydım.

Cihazla ilgili hala iyi belgelenmiş sorunlar olsa da, onunla tamamen uçurulduğunu itiraf etmeliyim, bu yüzden büyük olasılıkla bir tane satın alacağım. Ancak iPhone, House Automator’ın ilgi oranı var.

Benim görüşüme göre, iPhone’un en büyük işlevi bireysel arayüzüdür. HTC Hermes’i (T-Mobile Vario2) bir yıldan fazla bir süredir kullandım. Arka arkaya üçüncü Windows mobil destekli telefonum. Şu anda Microsoft’un mobil işletim sisteminin altıncı sürümünü çalıştırıyor, bu yüzden Apple’ın son derece ilk denemesi Windows Mobile, Symbian ve bahsetmeyi önemsediğiniz her türlü mobil işletim sistemini tamamen uzaklaştırmak için nasıl çalışıyor?

Bir kalem değil, bir parmakla kullanmak için kullanıcı arayüzü oluşturmak gibi pratik kararlar almak harika bir başlangıçtı. Çoklu dokunuşlu bir ekran üretmek ve “jestleri” çevirmek için yazılım uygulaması eklemek daha önemli bir faktördür. Dokunmatik ekranın birkaç milimetre diğeri batık yerine gadget ile aynı hizada olması gibi kolay şık stil kararları.

Bu günlerde bilge ev sistemlerimizin çoğunda bir web arayüzü var. Örneğin homeseer ve homevision. Resmi bir web arayüzünün hiç yayınlanmadığı Sonos müzik sistemini bile ele alalım, mahalle tasarımcıları olağanüstü Sonosweb’i üretti. İdeal olarak, birisi Sonosweb için yüksek kaliteli bir iPhone tarzı grafik ön uç yapacak, bu yüzden tüm ev müzik hizmetimizi iPhone’dan da yönetebileceğim. Programın zaten temel mobil/PDA cildi ile çalışacağından eminim.

Yani, ideal olarak yarına kadar daha fazlasını anlayacağız. O2’nin, High Street’teki perakende satış mağazalarının sayısını desteklemek için bağımsız bir satıcı olarak Carphone depolama tesisine sahip İngiltere iPhone sağlayıcısı olduğu özel görünüyor. Aynı şekilde telefonun maliyetinin yanı sıra aylık maliyetlerin yanı sıra veri planlarını da ortaya çıkarırlar. Umarım şimdiki T-Mobile sözleşmem (ayda 10 £ için 2GB) kadar cömert olacaklar ve aynı zamanda bir tane satın almak için bir böbrek teklif etmem gerekmeyecek.

Bir iPhone hakkında da düşünüyorsanız, UI ve iPhone’un www.apple.com/iphone/gettingstarted/guidedtour.html için gerçek bir his elde etmek için bu 20 dakikalık videoyu izlemenizi öneririm.

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize kaydolun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün bile alabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.