Yetkili: CommandFusion, yeni “Solo” House Otomasyon Kontrolörü

CommandFusion, Söylentileri, hepsi bir arada ağ kurabilen denetleyicileri olan ‘Solo”nun yayınlanmasıyla ilgili olarak doğruladı.

İşletme Devletleri Solo, evin yanı sıra ticari otomasyon pazarları için de oluşturulmasının yanı sıra, ağa bağlı, tek alan veya küçük bir kurulum için gereken tüm yönetme bağlantı noktalarını sağlıyor.

Temel özellikler arasında bir Ethernet bağlantısı, cömert bir sık ​​sık kullanılan yönetici bağlantı noktaları (aşağıya bakınız) ve iki büyüme yuvası bulunur.

Solo’nun son derece popüler olacağına inanıyoruz. Müşteriye piyasadaki diğer birçok denetleyiciye göre çok daha fazla yönetici bağlantı noktası ve performans sağlar, maliyet de son derece çekici olacaktır! -Belirtilen Jarrod Bell, kurucu ortağı, komutan.

Ethernet bağlantı noktasında geliştirilen bir, her türlü ortak ağa solo anında ve temel bağlantıyı sağlarken, iletişim büyüme yuvası, bireyin üründe sunulacak Wi-Fi Büyüme Kartı gibi diğer protokol kartlarını hızlı bir şekilde eklemesini sağlar. başlatmak. Beklediğiniz tüm ortak yönetme bağlantı noktaları ile birlikte, solo benzer şekilde yüksek güçlü IR blaster LED’lerinde geliştirilen 10’a sahiptir.

Blaster LED’in IR alıcısıyla gadget’ların kablosuz yönetilmesini sağlayan kızılötesi bir alanı taşıyor. IR öğrencide geliştirilen, bireyin doğrudan solodaki kodları keşfedebileceğini, ekstra cihazlara gerek olmadığını gösterir. Bir dizi yönetimi tanıttıktan sonra da aynı şekilde mevcut olacak, bu kartlar bireyin soloları gereksinimlerine uyacak şekilde kişiselleştirmesini sağlayacaktır.

Ekstra RS232 bağlantı noktaları, IR bağlantı noktaları, röleler veya diğer yönetme bağlantı noktaları ekleme yeteneği son derece basit ve masraf etkili olacaktır. Açık protokoller, üçüncü kutlama yönetme sistemleriyle arayüz oluşturmayı temel hale getirecek ve CommandFusion’ın kendi Iviewer mobil uygulamasıyla entegrasyon temel bir olay olacaktır.

Solo, bir dizi yönetme bağlantı noktası ve aşağıdakileri içeren özellikleri içerir:

2 x Rs232 bağlantı noktası

6 x IR veya 1 Yöntem RS232 bağlantı noktası

4 x kuru girişlerle iletişime geçin

Gemide Ir Blaster

Gemide Ir Öğrenci

1 x iletişim büyüme yuvası (Wi-Fi ve gelecekteki genişleme)

1 x bağlantı noktası büyüme yuvasını yönetin

Pil yedeklemesi ile yerleşik gerçek zaman saati

PC iletişimi ve kontrol için USB bağlantısı

Solo, Ise Amsterdam’daki Commandfusions Booth’ta gösterilecek ve 2014 yılının ilk yarısında bir dizi iletişimin yanı sıra liman büyüme kartlarını yönetmesi bekleniyor. Solo, 450 $ ‘ın altında tahmini bir RRP’ye sahip olacak (İngiltere’de 330 £ Inc KDV’nin altında?) Ve CommandFusion’ın dağıtım ağı ile veya doğrudan CommandFusion web sitesinden sunulacak.

commandfusion.com

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize kaydolun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün verebilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.