Bir J.Crew Tasarımcının Tercih Edilen Mağazalarını

Tasarım, Bahçecilik ve Moda İlhamını Araştırın, Tam İşte J.Crew Erkek Giyim Tasarımcısı Frank Muytjens’in tercih ettiği dükkanların yanı sıra hafta sonu evinin yakınında bölgesel sıcak alanlar Upstate New York’ta.

“Peynirlerin inanılmaz seçimi, birçok yerel. Açgözlü bir binada yer almaktadır. Arkadaki sandviç dükkanı Rubies, en iyi cappuccino’ya sahip. ”

Fotoğrafçı: Rubinerlerin izniyle

“Michael’ın mağazasına girdiğinizde farklı bir dünyaya taşındığını hissediyorsunuz. Ayrıldığımda her zaman etkilenmiş hissediyorum ve asla elini boş bırakıyorum. Antikalarını bir araya getirdiği yöntem benzersizdir. Arkadaki bahçeleri özeldir, ancak yaz aylarında bir yürüyüş turunun bir parçasıdır ve benzer şekilde ilham vericidir. ”

Fotoğrafçı: Michael Trapp’ın izniyle

“Her türlü bahçe süslemeleri ve Instagram anları için gitme konumum.”

Fotoğrafçı: Campo de Fiorio’nun izniyle

“Şaşırtıcı antika rustik mobilyaların yanı sıra Fransa’nın yanı sıra İskandinavya’dan da sofra takımları. Estetik çatı ile. Hediyeler için mükemmel. ”

Fotoğrafçı: Red Sandalye Antika’nın izniyle

“Şehirde yeni otel. Yüzyıl ortası çağdaş klasiklerin yanı sıra arkada mükemmel bir bar ile dolu mükemmel havadar lobi. ”

Fotoğrafçı: Rivertown Lodge’un izniyle

“Çok fazla güzel vintage ışık fikstürleri arasından seçim yapmak. Burası avizenin yanı sıra Pergola’mdaki açık havada fener aldım. ”

Fotoğrafçı: PW Vintage Lighting’in izniyle

“Harika bir kitap ve sabit seçim.”

Fotoğrafçı: kırsal ikamet izniyle

“Süper Romantik, Rahat Bit Inn – Rustik, Creaky Zeminler ve Yemek Alanı Efsanevi… Fantastik duvar resimleriyle tüm mum ışığında. Gıda benzer şekilde şaşırtıcı. Özel günler için oraya gidiyorum. ”

Fotoğrafçı: Old Inn’in izniyle

“Mükemmel vintage sofra takımı ile ve aralarında ne olursa olsun pratik ev ürünleri.”

Fotoğrafçı: Hillsdale General Store’un izniyle

“Burası bitkilerimin çoğunu aldığım yer… bulmak zor özel çalılar var. yanı sıra personel de çok bilgili ve yararlı. ”

Fotoğrafçı: Windy Hill Farm’ın izniyle

“Tamamen iyi küratörlü bir gizli mücevher… Her zaman ev yapımı kruvasanları stoklarım. Arkadaki dış mekan terası hiçbir şeyle rahatlamış, ancak akarsu gürültüsü yaklaşıyor. Yakın Beartown’da yürüyüş yaparken üs olarak kullanmak için mükemmel. ”

Fotoğrafçı: Monterey General Store’un izniyle

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.