Bir hokey yıldızı bir en iyi tasarım firmasını

işe aldığında ne olacağını görün, profesyonel bir hokey oyuncunun hayatı bir diskin düşüşünde hareket etmeyi ima ediyor, ancak emekli iki kez NHL All-Star Jason Arnott şimdi Dallas’a yerleşti. Karısı Dina ve iki çocuğu Chase, 12 ve Lola, 6. 19 yaşında Edmonton Oilers’a hazırlanan Jason, dört yıl boyunca Dallas Stars için oynadı ve şehrin sıcaklığına geri dönmeye hevesliydi Hava ve sadık spor hayranları. Kanadalı çift, ödüllü yerel mimarlık firması Stocker Hoesterey Montenegro tarafından geliştirilen 8.100 metrekarelik bir ev geliştirdi. Parsons Tasarım Okulu’na kentsel planlama ve iç tasarım okuluna devam eden Dina, evin görünüşünü “Rock yıldızı… ailesiyle” olarak tanımlıyor. Yemyeşil İngiliz bahçeleri, çiçek duvar kağıdı ve çağdaş sanata sahip bir Mick Jagger tarzı Brit arazisi. ”

Toronto’nun Lloyd Ralphs Design’dan Michelle Lloyd Bermann ve Christine Ralphs tarafından geliştirilen alanı görmek için tıklayın.

Ev sadece birkaç yaşında olmasına rağmen, dikimler kurulmuş görünüyor. Bakımlı şimşir çitleriyle çevrili pembe gül turları ve tırmanma bitkileri, pared-sırtlı sıva dışına yumuşaklık katar.

İki kemerli pencere şömineyi ve Terrell James’in bir resmini çerçeveleyin ve oturma odasının ideal simetrisi için zemin hazırlayın. Ekstra uzun 10 ′ kanepeler, bir sporcu kalabalığına ev sahipliği yapacak kadar derindir.

Jason ve Dina’nın oturma odasında, Frank Stella’nın bir çalışması iki vintage İtalyan sandalyesi tarafından çevrilidir. Parça Dina’nın birçok değerli mülkiyeti (Jason’ın Stanley Kupası halkası). Çiftin, Lawson-Fenning tarafından Arcadia konsolunda (sağda) bir bara dönüştürmek için bir buz cihazı vardı.

Dina, kolay demir kapılar ve pencerelerle birlikte eve Avrupa karakteri dokunuşu ekleyen balıksırtı zeminler için özelleştirilmiş gri lekesini seçti.

Beyaz meşe tavan ve iyi giyilen eski deri mobilyalar bu ev ofisini Jason için erkeksi bir geri çekilme haline getiriyor. Londra sokak sanatçısı Ben Eine’nin sanat eseri NHL’deyken Jason’ın liderliğine atıfta bulunuyor.

Mutfakta, lüks Himalaya beyaz mermer backsplash dönüş pişirme alanının etrafına sarılır ve siyah kaputu karşılaştırır.

Tasarımcılar Michelle ve Christine, siyah dolaplara Dina’nın sevgili Black La Cornue sobası ile koordine etmek için pirinç aksan verildiğini garanti etti. Büyük bir ada ev aletleri ve lavabo.

Havuza bakan bu kapalı, açık hava oturma alanı (ve gizli, motorlu sivrisinek ekranları ile donatılmış), oyunu yakalamak için Jason’ın golüdür veya St. Louis Blues için keşif yaparken hokey görüntülerini gözden geçirmek.

Yemek odasında koyu bir duvar rengi, uzay yakınlığı verirken, eski bir İtalyan avizesi ve deri sandalyeler lüks bir not ekler.

Statuario Venato mermerinin büyük levhaları ve Thomas Saliot’un (ön plan) çarpıcı bir portresi, evin giriş yolunda dramatik bir ifade yaratıyor. Özel olarak tasarlanmış bir demir korkuluk, pencerelerin dikdörtgen çizgilerini yansıtır.

Ebonize bir masa, üzerindeki resim kadar sanatsaldır. “Sanırım sanat bir H tanımlıyorOme ve en pahalı parça olmak zorunda değil ”diyor Dina.

Başlıca yatak odasında, kar tanesi benzeri bir avize, Cered Pecky Selvi Ahşap Tavanına karşı eterik görünüyor.

Dina’nın boudoirinde, elle boyanmış Gracie kağıdı, duvar kağıdının güneydeki popülaritesine şık bir baş sallama. Yüzen makyaj, makyaj uygulanırken maksimum gün ışığı için pencereye iyi geliştirilirken, banyo malzemeleri Dina’nın “Mini Sephora” yüzen kabininde sağdaki tutulur.

Lola’nın “Boyalı Gökkuşağı” talebi, yatak odasındaki bu klasik dörtlü baskısı lehine kaçtı. “Ona 15 renk örneği verdim ve bunun yerine rengi seçmesine izin verdim” diyor Dina.

Kızı Lola’nın banyosunda, pembe duvar rengi gri mermer karoları yumuşatırken, küvet muhafazasındaki güzel dairesel bir pencerenin masal kalitesi vardır.

Tuzlu su havuzu, havuz güvertesine kadar uzanan çim ile peyzajlıdır.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.