Schneider Electric, Mayıs ayında İngiltere C-Bus Wiser Controller lansmanını

duyurdu. Geçen hafta İngiltere C-Bus Ürün Yöneticisi forumlarımızda ‘Wiser’ modülünün Ocak ayında İngiltere’de piyasaya sürüleceğini açıkladı. Şimdi Schneider Electric’ten resmi basın bültenini aldık.

“Schneider Electric, Wiser’ın tanıtımı ile C-Bus aydınlatma sistemini geliştirdi; Kullanıcıya bir cep telefonu, bilgisayar veya elde taşınır bilgisayar aracılığıyla sistemi uzaktan kontrol etme olanağı sağlayan kablosuz Ethernet ağ geçidi.

C-Bus sistemi ile arayüz oluşturma yöntemi kolaylık sağlar, güvenliği artırır ve erişim kolaylığı sağlar. Wiser modülü, C-Bus sisteminin güçlendirme ve yeni kurulumları için uygundur ve otel, ofisler ve perakende satış mağazaları ve konut tesisatları gibi herhangi bir ticari uygulama için en uygundur.

Teknoloji, kullanıcıların herhangi bir konumdan aydınlatma, ısıtma, güvenlik sistemleri ve AV’yi fiziksel olarak olmak zorunda kalmadan ağ ile arayüzü kontrol etmelerini sağlar. Tesis yöneticisi veya sistem entegratörü için bu, yeni programların oluşturulabileceği veya artan kontrol için mevcut modlarda değişiklik yapabileceği anlamına gelir. Buna ek olarak, kullanıcı acil bir durumda durumlarını kontrol etmek için alarmlar gibi sistemlere uzaktan erişebilir.

Schneider Electric pazarlama mühendisi Lee Jones şöyle açıklıyor: “Yeni WISER modülü, kullanıcılar 7/24 bir dizüstü bilgisayar veya cep telefonu aracılığıyla binalarına erişebileceğinden, C-Bus sisteminin işlevselliğini geliştiren kolay bir cihazdır. . Bu, işlevlerini artırmak, daha fazla esneklik sunmak ve kullanıcıların çevreleriyle nasıl etkileşime girdiklerine göre bireysel gereksinimleri karşılayacak şekilde programlanabilecek uyarlanabilir çözümler sunmak için ürünlerimizi nasıl geliştirdiğimizin sadece bir örneğidir. ”

WISER, organizasyonların enerjiyi azaltmasına, maliyetlerden tasarruf etmelerine, alanları artırmasına ve konfor seviyelerini iyileştirmesine yardımcı olabilecek akıllı bir kontrol sistemi olan Schneider Electric’in C-Bus için ek bir modüldür. Kullanıcıya bina üzerinde toplam kontrol sağlar ve hepsi belirli ihtiyaçlara göre uyarlanmış neredeyse sınırsız çeşitli seçenekler sunar, yani kullanıcılar, personel ve ziyaretçiler için sağlıklı bir ortam oluştururken binalarından en iyi şekilde yararlanabilir.

Enerji gereksinimlerine olan talebi azaltarak, işletmeler enerji faturalarını azaltabilir ve C-Bus’un esnek özellikleri nedeniyle mümkün olan çevre mevzuatını karşılayabilir. Doluluk kontrolü, zaman röleleri ve ışık seviyesi algılama gibi cihazlar güneşli bir günde loş ışıklara entegre edilebilir, günün sonunda veya bir oda kullanılmadığında ışıkları kapatabilir.

Mevcut ihtiyaçları karşılamanın yanı sıra, sistem herhangi bir yeni teknoloji ile hizalanabilir ve gelecekteki herhangi bir düzenleyici uyum için bir işletme hazırlayabilir. C-Bus da uyarlanabilir, bu nedenle bir binanın düzeni veya kullanımı değişiyorsa, kullanıcının her zaman geleceğe dayanıklı bir çözüm için gereksinimlerini karşılayacaktır. ”

www.schneider-ectric.co.uk: cbus-shop.com adresinden wiser

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.