Yeni RFID House Otomasyon Başlangıç ​​Seti ve Bilek Bant Tag

Iautomate, RFID House Otomasyon Kitinin güncellenmiş bir sürümünü satıyor. Yeni teklifler arasında Mac OS X House Otomasyon Yazılımı uygulaması “Indigo” ile Algılayıcı Otomasyondan yararlanmak için 500 dolarlık bir set var.

Iautomate, son zamanlarda inovasyonun büyüklüğünü% 50 oranında azalttı ve yetişkinler ve gençler için de sunulan yeni bir RFID bilek etiketi getirdi.

Algılayıcı Otomasyon tarafından Indigo için ayarlanan RFID başlangıç ​​- zaten kendi indigo mu? Wavetrend tarafından güçlendirilen bu RFID başlangıç ​​kiti, RFID ile başlamak için gereksiniminiz ve zaten Indigo House otomasyon yazılımına sahipseniz evinizde veya işinizde olsun otomasyonun neredeyse ne olursa olsun içerir. Set, Indigo için RFID yazılım uygulama eklentimiz, yeni RX202-HA uzunluğunda RFID okuyucu, ön cam veya işçiler için iki TG-P aktif ikili etiketi, süper yapışkan pedler ve güç kaynağı olan RFID koparma kablosunu içerir. (Her ülkede çalışır, sadece sipariş anında belirtin). Araç kimliği ve otomasyon dizileri için mükemmeldir. Sadece INDIGO donanımlı bir MAC çalıştıran OS X’e bağlantı vermenin yanı sıra, otomobiller, insanlar ve fiziksel varlıklar için internette seçimimizden bir dizi uzun çeşitli RFID etiketleri ekleyin. Korumayı genişletmek ve özel otomasyon etkinlikleri gerçekleştirmek için ekstra ziyaretçiler satın alın.

Iautomate.com ve House Otomasyon Uygulamaları için özelleştirilen L-RX202-HA uzunluğunda RFID ziyaretçisinin bu HA baskısı, Indigo yazılım uygulaması ile birlikte kullanılır ve özellikle insanların tespiti (veya yokluğu) için tasarlanmıştır. , evcil hayvanların yanı sıra kişisel varlıklar. RFID ziyaretçisi, insanların, evcil hayvanların, araçların veya farklı RFID etiketlerinden biriyle belirleyebileceğiniz başka bir şey için gerçek zamanlı tespit için yakın alan veya uzun çeşitlilik koruması sağlar.

Balistik Naylon Bantlı Wavetrend TGMS-A RFID Bilek Bant Etiketi-Sadece .28 Kalın (7 mm), bu wavtetend TGMS-A RFID bilek bandı etiketi, uzun çeşitli RFID etiketlerimizden biri gibi çalışır, dalgalanmadaki aktif olarak varlığını önermek için çalışır. AAID tarafından pazarlanan L-RX200 Serisi veya eski R500 RFID ziyaretçisi. Bu RFID bilek etiketinin aktif doğasından bu yana, RFID Ziyaretçi Ağı bilek etiketinin varlığını veya yokluğunu bulabilir.

Birlikte Balistik Naylon Bilek Bandı, isteğe bağlı vinil bilek bantlarımız veya pazar ortak hastane kimlik bantları ile bileğe bağlıdır. Entegre pil, üç yıllık sürekli kullanım sağlar.

Indigo için RFID SET: RFID bilek bandı etiketi

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize kaydolun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, her gün doğrudan gelen kutunuza sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.