Broadcom Wing Platform, tam Apple HomeKit Desteği

Broadcom, ‘Gömülü Cihazlar için Kablosuz Web bağlantısı’ (WICED) yazılım uygulama ilerlemesi setini artık tam HomeKit desteği sağladığını ortaya koydu.

Broadcom Sigorta, Wi-Fi ve Bluetooth Smart için Apple’ın HomeKit House Otomasyon Çerçevesi Teknik Özelliklerini tatmin eden ilk iş olduğunu iddia ediyor.

Fined platformu benzer şekilde HomeKit olmayan gadget’ları ağına köprülemek için kullanılabilir. Bu, Bluetooth bilge ampul gibi bir ürünün, Broadcom’un Wing modülünü içeren bilge bir fişe bağlanmasını ve ampulden kullanıcının iPhone, iPad veya iPod Touch’taki homekit destekli uygulamasına bir köprü üretmesini sağlar.

Broadcom’un WICED platformu, tasarımcıların yanı sıra orijinal cihaz üreticilerinin (OEM’ler) toplam çözüme sahip büyüyen homekit ekosisteminden yararlanmalarını sağlar. Broadcom, HomeKit’e uygun IoT ürünlerine yardımcı olarak, piyasaya sürülme süresini azaltmanın yanı sıra, ev ağlarına sorunsuz bir bağlantı sağlayan ve bir HomeKit’ten yönetilebilen ev otomasyon aletleri sağlayarak tüketici deneyimini geliştiriyor. İPhone, iPad veya iPod Touch’da desteklenen uygulama.

HomeKit, müşterilerin Siri veya iOS uygulamalarını kullanan homeKit özellikli aksesuarları yönetmesini daha kolay hale getiren bir dizi tipik protokol sağlar. HomeKit, müşterilere iPhone, iPad veya iPod Touch ve HomeKit özellikli aksesuar arasında korunan bir bağlantı sunan uçtan uca şifrelemeye sahip korunan bir temelde geliştirilmiştir.

İlgili: House Set Framework – Apple’ın House Otomasyon Protokolü hakkındaki ayrıntılar

Ana Özellikler:

802.11ab/g/n wi-fi ve Bluetooth Smart desteği

HomeKit özellikli olmayan uç noktaları bağlama yeteneği

Birkaç mikrodenetleyiciyi (MCU) ve çip üzerindeki sistemleri (SOCS) desteklemek için kompakt stil

Düşük bellek ayak izi

Entegre ilerleme araçları

Güvenilir birlikte çalışabilirlik ve entegre güvenlik

Kablosuz bağlantılar üzerinden yükseltilebilir

Broadcom’un Wing SDK ve HomeKit destekli donanım modülü şimdi sunulmaktadır.

www.broadcom.com: Apple HomeKit açıklandı

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize kaydolun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, her gün doğrudan gelen kutunuza sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.