Cedia, bugün İnternet mahallesinde

tanıtıyor Cedia, İnternet topluluğunda yeni bir yeni bir kişi, özel bir Cedia üye avantajı, üyelerin kurmaları ve onların gelişmesine yardımcı olacak bağlantılar kurmaları için bir temas noktası daha geliştirdi. sanayi.

Yeni Cedia Mahalle Platformu, üyelerin indirilebilir kaynaklara erişmesi, hem bölgelerindeki hem de dünyadaki akranlarla bağlantı kurmaları, pazar sıcak konuları hakkında konuşmaları, pazar konu profesyonelleriyle ve inanan liderlerle kavramları paylaşmaları için bir alan sunacak. , yüz yüze olaylardan sonra konuşmayı ve daha fazlasını uzatın.

“Çok sayıda Cedia üyesi, piyasadaki biriyle bağlantı kurma hikayesini, başarılarının önemli bir parçası haline getiriyor. Bu hikayeleri duymayı seviyoruz ve kendi mesleğim, tatmin ettiğim insanlar tarafından önemli ölçüde şekillendi ve yol boyunca keşfedildi. Cedia üyelerine yıl boyunca bir tane daha bağlantı kurmak için bir cadde daha sunabildiğimiz için çok heyecanlıyız ”dedi.

Tüm CEDIA üyelerine, profillerini ayarlama ve kişisel ayarlarını ayarlama süreciyle onları yürüten hoş geldiniz bir e -posta gönderildi.

“Beta-test dönemi ile gittikçe, gönüllülerimiz Cedia mahallesinin son derece bireysel dostu olduğunu ve aynı zamanda endişeleri sormak için tartışma konularını kullanan bireylerimiz var ve yaklaşan CEDIA şovu için önerilerde bulunuyoruz. , ”Dedi Cedia Üyelik Kıdemli Direktörü Laura Hockstra.

Cedia mahallesine Cedia.net/Community adresindeki üyeler tarafından erişilebilir.

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize kaydolun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, her gün doğrudan gelen kutunuza sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.