Dün gece kızımın yatak odasının etrafına bakmak uygun fiyatlı çocuk odası güncellemesi

Bazen, yıldızların sıralandığında, bir odadaki eksik parçaların yerine düştüğünü düşündürdü.

Geçen hafta sonu benim görevim, bir zamanlar gerçekten sevimli bir kreş olan bir odada birkaç son dokunuş çekmekti, bu da Barbie için bir emzirme zemine dönüştü ve şimdi gerçekten sevimli bir büyük kız alanı. Temel olarak, sadece birkaç şeyi temizledim ve odayı tekrar güzelleştirdiğini düşündüğüm detaylara biraz çaba harcadım. Yeni bir Farrow & Ball’un Eski Beyaz (#4) boyası duvarların tazelenmesine yardımcı oldu ve şükür ki, duvar kağıdı “duvar çizim sahnesinden” bir çizik olmadan hayatta kaldı.

Bu Alabaster masa lambalarından bir çiftim var ama onlar için en iyi yerim yoktu. Kazananlara hızlı bir yolculuk bana abajurları başlattı. Şekil, taban için yeterince güzel ve hatta astarlı, bu da çok daha önemli görünmesine yardımcı oluyor. Her biri 10 $!

Velvet koltuklu bu önemsiz mağaza sandalyesi 20 $ için bir buldu. Benzer bir baston sandalyesini nasıl yenileyeceğinizi öğrenin.

Kağıtlı duvarlara takılması gereken eşyaları asmakta zorlanıyorum, bu yüzden hafif ürünler ve sanat en iyi duvar kağıdı ile çalışıyor. Toronto’daki kağıt yerden gelen bu küçük kağıt afiş 6 $ ‘lık bir beyinsizdi. Yazlık bu eski ikiz yatağın üzerinde asılı oldukça tatlı görünüyor.

Oh, pamuklu kadife, fermuarlı, tüy dolu yastıktan da bahsetmeliyim. Urban Outfitters’da 7 $ karşılığında satışa çıktı… Gerçekten mi? !! Çok güzel bir çamurlu-pembe rengi.

Ders? Ucuz çok tatlı olabilir.

Çocuk odaları için çok daha ekonomik fikirler için bkz. Çocuk Odaları: 19 Tasarım.

Fotoğraf kredileri: Morgan Michener

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.