Yeni Belkin Wemo Wise LED aydınlatma başlatıcı seti

bugün erken saatlerde Belkin, Wemo Wise LED ampullerinin yanı sıra yeni Wemo LED aydınlatma başlangıç ​​setinin mevcudiyetini açıkladı. Kullanıcıların bir iOS veya Android cihazında WEMO uygulamasını kullanan her yerden kontrol etmelerini, planlamasına, programlamasına, özelleştirmesine ve loş ev aydınlatmasını sağlayan zaten iyi kurulmuş bilge ev aydınlatma sistemlerine eklenmesi.

WEMO LED aydınlatma başlatıcı seti, iki Wemo Wise LED ampul ve eve akıllı aydınlatma sunmak için bir WEMO bağlantısı içerir ve deneyimi genişletmek için bireysel olarak satın almayı teklif eden daha fazla Wemo Wise LED ampuller. Temel bir ampulün değiştirilmesi kadar basit olan LED ampuller, bir evin Wi-Fi ağına bağlantı vermek ve WEMO uygulaması aracılığıyla yönetilen bağlantı ile çalışır. Bireyler, aydınlatma rutinlerini kişisel rutinlerine göre özelleştirebilir veya güneşin doğuşuna veya gün batımına zaman alabilirler. Ekstra çözümler, doluluk simüle etmek için bir tatil modu ayarlamayı veya ışığı belirli bir süre boyunca tamamen değişene kadar yavaşça solmaya yönlendiren bir loş kadar uyku özelliğini içerebilir.

LED’ler, vida veya süngü tabanında sunulan temel A-19 ampul boyutudur ve ayrı ayrı veya bir WEMO bağlantısı tarafından desteklenen en fazla 50 ampulü olan gruplar halinde yönetilebilir. 10 watt enerji tasarruflu ampul, geleneksel 60 watt ampulle aynı miktarda ışık yaratır. Belkin, ampullerin 800 lümen yarattığı gibi 3000 Kelvin’de, tamamen kısaltılabilirken parlak, sıcak, hafif bir şekilde sağlıyorlar.

Yeni ‘WEMO LED Illumination Marş Seti (F5Z0489)’ ve ‘Wemo Wise Led ampuller (F7C033)’ bugün sırasıyla 79,99 £ RRP ile sunuluyor. WEMO uygulaması, App Store’un yanı sıra Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilmesi önerilir.

Belkin Wemo: Amazon’dan edinilebilir

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.