Iwalk Ekonomik USB-C PD 45W Pil, 15 ″ veya 13 ″ MacBook Pro

Güçlenmesi için USB-C MacBook ve MacBook profesyonelleri, harici piller de dahil olmak üzere çeşitli üçüncü taraf şarj cihazlarından şarj edilebilir.

Sadece herhangi bir eski USB pil değil, PD piller (güç dağıtım) ve modern bir dizüstü bilgisayarın talepleriyle başa çıkacak kadar yüksek bir çıkışa sahip olmaları gerekiyor.

Bu şeyler için her türlü fiyat var, çok sayıda £ 100+, bu yüzden yeni MacBook Pro ile kullanmak için çok daha ekonomik bir şey aramaya başladım. Bir sürü okuduktan sonra Iwalk ‘Öfkeli’ taşınabilir Şarj Cihazı Power Bank’a yerleştim ve Amazon’dan satın aldım.

Bu pillerin çoğu, daha büyük piller havayolu ve TSA kılavuzlarının uçağa lityum iyonu almaya yönelik faul düşebileceği için bu günlerde 20.000 mAh civarında toplanıyor.

Seyahatlerimi almak için üniteyi satın alırken, evin etrafında da bir şeyler kullanmak istedim.

MacBook pilimi% 10’a düşürdüm ve sonra Iwalk’a takıldım.

Daha sonra kapağı kapattım (pilin 44 watt’ta ölçülmesi) ve birkaç saat sonra geri döndüm. Iwalk tükendi ve MacBook şu anda%61 idi. Yani kaba bir kılavuz, bu 15 2018 makinesine% 50 ücret alıyor

2. Testte bilgisayarı% 10’a düşürdüm ve pili taktım, ancak MacBook’u kullanmaya devam ettim. Bu sefer cihaz%48’e yüklendi.

Her iki senaryoda da neredeyse 4 saat ekstra çalışma süresi aldım (temel sörf, bloglama, youtube görüntüleme vb.).

USB-C çıkış portu, pili yeniden şarj etmek için giriş olarak iki katına çıkar. 60W’ye kadar desteklenen USB C PD girişi ile Mac’inizin kendi USB Type C şebeke adaptörünü yaklaşık 4 saat içinde kullanarak Iwalk’ı hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. Ayrıca 3 çıkışından (1 x USB Tip C, 2 x USB Tip A) birden fazla cihaz şarj edebilirsiniz.

[QC 3.0 çıkışı ilk 18 W çıkışı, USB C PD ilk 45W çıkışını sunar, USB çıkışı 5V 2.4A çıkışı sağlar]

O zaman Iwalk öfkesi ihtiyaçlarım ve ekonomik bir fiyata idealdir. Artık yatak başı şebeke adaptörümü çekmem gerekmiyor, sadece pilimi bunun yerine evin etrafında ihtiyacım olduğu yerde kullanıyorum.

783 yorum

Anker Power Bank, Powercore+ 26800 PD 45W 60W PD şarj cihazı, Power Teslimat Güç Bankası İPad Pro/iPhone 11/Pro/X için Pil Paketi ve çok daha fazlası

Anker Avantajı: Amerika’nın önde gelen USB şarj markası tarafından desteklenen 50 milyon+ katın.
Büyük Şarj Gücü: 45W USB-C bağlantı noktası, bir dizüstü bilgisayarı tam hızda şarj etmek için yeterli güç sunarken, iki 15W USB bağlantı noktası telefonlara, tabletlere ve daha fazlasına optimize edilmiş şarj sunar.
Muazzam kapasite: 26800mAh büyük bir kapasite ile bir iPhone X 6 kez, bir Galaxy S9 5 buçuk kez şarj edebilir veya 13 inçlik bir MacBook Pro veya Dell XPS 13’e tam şarj sunabilirsiniz.

£ 129.99

Amazon’da Satın Alın

Şimdi, USB-C şarj kablosuna kısa (25/30 cm?) USB-C alabileceğimi bilen var mı?

Iwalk.net: Amazon’dan edinilebilir: İnceleme: Yeni MacBook Pro

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest10
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Reklamcılığı API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Görüntüler hakkında son güncelleme

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.