Loxone Nano di Tree, Switch Freeed’i akıllı evinize

Loxone’un kordon en aza indirme teknolojisine getiriyor.

Şimdi Loxone, herhangi bir arka kutuya uyan ve istediğiniz herhangi bir anahtar veya düğmeyi (kapı veya pencere kontağı vb.) Loxone akıllı ev kurulumuna entegre etmenizi sağlayan yeni Nano di ağacını ortaya çıkardı…

Ağaç teknolojisini kullanarak bir Loxone akıllı evinde kullanılmak üzere amaçlanan kendi anahtarlarımızın seçimiyle ilgili olduğunda, dokunmatik ağacı ve dokunma saf ağaç vardır. Bununla birlikte, hepimizin kendi bireysel zevklerimiz olduğunu kabul ediyoruz, bu nedenle ortaklarımızın ve müşterilerinin sevdikleri anahtarı sevdikleri ev otomasyon sistemi ile kullanabileceklerini gösteren bir ürün oluşturduk.

Yeni Nano Di Tree, sadece çok daha fazla iç ve zevke uyacak şekilde değiştirme özgürlüğü vermekle kalmaz, aynı zamanda Loxone Partners’a ağaç topolojimizi kullanırken üçüncü taraf sensörlerden yararlanma seçeneği de verir.

Bu, ortaklarımızın Loxone Tree teknolojisinden yararlanırken Loxone Smart Home’a ​​anahtarları, düğmeleri, pencere ve kapı kontaklarını ve diğer sensörleri entegre edebileceğini gösterir.

Nano di ağacı, türünün en küçük modüllerinden biridir. 38.4 x 34.2 x 10.5mm boyutlarıyla, nano di ağacı kolayca birçok arka kutuya sığar. Loxone Switch standardında çalışırken üçüncü taraf anahtarların kullanılmasına izin veren altı dijital girişe sahiptir-Loxone ortakları ve ev sahipleri için bir artı.

Anlık anahtarların ve diğer temas kapatma girişlerinin entegrasyonu için

Herhangi bir arka kutuyu sadece 38.4 x 34.2 x 10.5mm prosedürleri

Floş kutusuna kolayca uyuyor

6 Dijital Giriş

Loxone Tree Technology kullanır

Her dijital giriş 500Hz’e kadar bir frekans tezgahı olarak kullanılabilir

CE kontrol edildi ve sertifikalı

Nano Di Tree, Loxone Webshop’tan £ 63.00 (KDV dahil) satın alınabilir.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.