Iridium 2.0 evinizi iOS, Windows, Android, Mac OSX, BlackBerry

Iridium sürüm 2.0’dan kontrol ediyor. Yazılım, iOS, Windows, Android, Mac OSX, BlackBerry, vb.

“Iridium Mobile Ltd., 31 Ocak – 2 Şubat 2012 tarihlerinde Hollanda Amsterdam’da düzenlenen“ Entegre Systems Europe 2012 ”sergisinde Iridium 2.0 beta versiyonunu tanıttı. 51 ülkeden katılımcılar evrensel görselleştirme ve kontrol yazılımına olan ilgilerini gösterdiler ve Iridium Mobile Ltd’nin standını ziyaret ettiler. Bunların çoğunluğu Iridium ve sınırsız olasılıklara aşinadır. Otomasyon pazarında çalışan birçok şirket Iridium yazılımını iş başında görmek istedi. Ve Iridium mobil ekibi, olağanüstü yeni özellik ve olasılıklara sahip yeni Iridium ürünleri ile onları şaşırtmak için oradaydı:

Iridium GUI editörünün yeni gelişmiş yetenekleri, çarpıcı görselleştirme ve genel kontrol ile GUI’lerin oluşturulmasını mümkün kılar: yerleşik senaryo ortamı, makro, iyi stoklanmış grafik ve ses öğeleri kütüphanesinin desteği; Atalet ve şablon listeleri; ivmeölçer ile entegrasyon; jiroskop, GPS, pusula ile entegrasyon; hazır GUI şablonları; opaklık ve animasyon desteği; Unicode ve uluslararası yazı tipi özelliklerinin desteği; anti-idarecilik desteği; sürükle ve bırakın desteği; kolay dil yerelleştirmesi; Kayan ve/veya dockable pencerelerle özelleştirilebilir düzenleyici arayüzü; Görsel Tasarım, Yerinde Mülkiyet Ayarı, vb.

AV Control için Iridium 2.0 sürümü, 2 yollu iletişim, makro, komut dosyaları ile birlikte gelir ve Iridium müşterilerinin yeteneklerini genişletir ve herhangi bir AV ekipmanını kontrol etmelerini ve herhangi bir medya sunucusu için bir sürücü yapmalarını sağlar. Iridium 2.0 sürümü Iridium müşterilerinin sistemlerini her türlü panelden kontrol etmelerini sağlar: iOS, Windows, Android, Mac, BlackBerry, vb.

Crestron için yeni bir sürücü – “IM Crestron”, Crestron Systems’ın kurulumcularına ve entegratörlerine benzersiz kontrol yetenekleri sunuyor. KNX ve Crestron için nihai lisanslar, sınırsız sayıda kontrol panelinden sistemle iletişimi sağlar.

Iridium 2.0 versiyonunun piyasaya sürülmesi Nisan 2012’de bekleniyor. Şu anda dünya çapında test aşamasında. Iridium mobil ekibi, ürünlerini geliştirmeye ve evrensel görselleştirme ve kontrol olasılıklarını genişletmeye devam ediyor. İridyumun bir sonraki uluslararası sunumu Eylül 2012’de Indianapolis, ABD’de Cedia 2012’de planlanıyor. ”

www.iridiummobile.net

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün sağlayabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.