Uygun fiyatlı ev hattı

Geçen hafta, Daily Living’in yeni ev aksesuarları için bir önizleme etkinliğine gittim. (Hepsi Loblaws ve Ağustos ayında başlayan orijinal Kanadalı süper sanatlarla sunulur. yanı sıra, diğer tüm satırlarla yazmak, oldukça fiyatlı olan her şey. Tam burada göze çarpan birkaç ürün:

Bu denetlenen havlular ne kadar harika? Tamamen beyaz bir banyoya biraz desen eklemek için uygun bir yöntem olacaktır. Bana inanmanın yanı sıra, onları hissettim ve pahalı tasarımcı havlular kadar lüksler. Her biri 12 $.

Mevcut olduklarında bu odun kömürü gri geri dönüşümlü örtülerden birini tamamen almak istiyorum. Burada söylemek zor, ancak renk de karanlık ve zengin. Sıcak yaz geceleri için yeterli hafif olmasının yanı sıra – birkaç ay boyunca aşağı yorganınızı değiştirmeyi düşünün. Set başına 39 $.

Bu PC Depolama Osmanlıları oturma odası için harika: Dergi depolama, bir tepsi için bir masa üstü ve hepsi bir ayak dayama. Büyük, 29 $; Küçük, 19 $.

Sonbahar renkleri tüm hızıyla çıktı ve burada sevdiğim o odun kömürü gölgesinden çok daha fazlası. Bu PC Chindi placemats – havlular gibi – daha yumuşak ve onlardan daha kalındı. Her biri 4 $.

Kim biraz daha fazla depolama gerektirmez? Bir oturma odasında, çocuk yatak odasında veya ev ofisinde çok sayıda dağınıklığı gizlemek için bu kutulardan birkaçını bir kitaplığa ekleyin. Teal kutuları siyah, beyaz veya doğal ahşap raflarda harika görünecekti. 3- $ 15.

J +/- bu sonbaharda bazı temiz elektronikler sunuyor. Kulak zarlarınızı bu kulaklıkların bir çiftiyle kaydedin – eğlenceli ve parlak renklerde sunulan. Ayrıca sonbaharda üniversiteye giden gençler için ideal olan bu kompakt saati (5 $!) Denetleyin. Kulaklık, 12 $; Renk Değişiklik Saati, 5 $.

Ve işte okula geri dönen ürünler serisi-hepsi gerçekten ucuz! Bu duvarın önünde durmak beni ve temel şeyler almak istememi sağladı!

Fotoğraf kredileri: 1-8. Gwen McAuley

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.