Luxe One & One Ocean Club’a hiç gitmeseniz bile, yıldızlarla dolu bir Caribbean Resort’un zarif yeni görünümünü görün

, kesinlikle gördünüz-belki Daniel Craig, tesisin villalarından birinde gömleksiz koşarken Casino Royale’de mi yoksa Celeb Dedikodu Blogları Beyoncé ve Jay Z’nin orada tatil yaptığını bildirdiğinde? Ancak ünlü koşu potansiyeli olmasa bile, pastel pembe cephesi, yemyeşil peyzaj ve muhteşem okyanus manzarası 77 yaşındaki evi pastoral bir plaj kaçamağı için en uygun nokta haline getiriyor-ancak yakın zamanda yenilenmiş Hartford kanadı önemli bir tasarım kazandı ve asla odanızdan ayrılmadan düşünmenizi sağlayabilir!

New York merkezli mimar ve iç mimar Jeffrey Beers ve İngiliz tasarım danışmanları HKS Architects arasında bir işbirliği olan yeniden tasarım, Bahamalar’ın renklerinden ve Jeffrey’in lüks otelde konut konforu getirme arzusundan ilham aldı. Kanadın 52 odasının her biri artık çok daha fazla alan, plaj yeni bir palet ve şık, modern bir bina yaşama sahiptir. Yeniden tasarım, Jeffrey’in “her odaların her biri için özel bir bahçe gibi hissettiğini söylediği yenilenmiş bir merkez avlusu da içeriyordu. Sabah bir kahveden memnun edebileceğiniz veya bir kitap okuyabileceğiniz ya da bazı arkadaşlarla tanışabileceğiniz türden bir alan. ” Reno’nun son parçası, Ocean Club’ın restoranlarından ikisi arasında yer alan ve otelin beyaz kum plajına bakan yeni bir sonsuzluk havuzudur.

Yeni yenilenen Hartford Wing’in en iyi tasarım anlarının bir gezisi için tıklayın.

Hartford kanadındaki 52 odanın her biri 110 feet kare genişletildi, bu da artık birden fazla bölgeyi barındırabileceğini ima ediyor-spa benzeri bir banyoya açılan uyku alanına rahat bir yaşam alanı açılıyor. Mimar ve iç tasarımcı Jeffrey Beers, “Odanın oranları gerçekten bir konut açısından çalıştı” diyor. Bu bir oda, yeni süitlerden biri değil, ama süit benzeri bir his var. “Ceviz başlığının oranı bu hissi elde etmek için gerçekten şarttı ve aynı zamanda bir yaşam alanı duygusu yaratmak için tavanı da indirdik.” Alan boyunca, sıcak ahşap aksanlar doğal doku eklerken, gevrek beyaz duvarlar ve tavan kirişleri genel olarak havadar ve serin hissettirir.

Fotoğrafçı: One & One Ocean Club’ın izniyle

Yaşam alanının ötesinde, zemin kattaysanız, geniş bir balkona veya rahat verandaya açık çift cam kapılar. Yuvarlak masa, hem yemek alanı hem de çalışma alanı olarak işlev görürken, yukarıdaki duvara eklenen bir mod ışık fikstürü, alan boyunca klasik ada stilinin unsurlarına görsel bir kontrpuan görevi görür.

Fotoğrafçı: One & One Ocean Club’ın izniyle

Süitlerde konut bağlantısı daha da güçlüdür. Birden fazla oturma alanı yemek, çalışmak veya rahatlamak için geniş alan sunmaktadır. Aydınlatma yumuşak-Jeffrey tüm alanı spa benzeri bir huzur vermek istedi-ancak temiz silueti modern kenar ekliyor.

Fotoğrafçı: One & One Ocean Club’ın izniyle

Geniş, huzurlu tuvalet kendi bölge setine sahiptir. Muhteşem, yumurta şeklindeki küvet, mekandaki sert yüzeyleri sıcaklığı ve dokusu ile dengeleyen bir ceviz backsplash ile dengelenir. Jeffrey, “Çok fazla insan aslında artık banyo almıyor – müşterilerim sadece duş veya büyük bir ıslak oda istiyor” diyor. “Ama bu durumda küvete sahip olmanın çok önemli olduğunu düşündüm. Evinizdeki bir oda gibi hissettiren şeyin bir parçası. ” İlginç sanat, yeniden tasarımın bir başka temel unsurudur. Bir açıklama yapmak ve çok ciddi hissetmek arasındaki çizgiyi yürürken, parçalar Jeffrey’in odaların “sıradan bir tür hissi” olarak adlandırdığı şeyde oynamak için seçildi.

Fotoğrafçı: One & One Ocean Club’ın izniyle

Yüzen bir çift makyaj, oda kapsama oranları göz önüne alındığında modern ve şaşırtıcı derecede hafif hissediyor. Geniş bir duş, maksimum gevşeme için akıllı gömme raf, monolitik taş tezgah ve yağmur yağma duş başlığı içerir.

Fotoğrafçı: One & One Ocean Club’ın izniyleKüvetin yanında tünemiş, elle oyulmuş bir tabure, sofistike alana organik bir katkıdır.

Fotoğrafçı: Stacy Lee Kong

Jeffrey ve ekibi adaya renk ilhamı için, okyanustan turkuaz çekmek, ünlü ağartılmış beyaz Bahamya kumundan nötrler ve tropikal çiçeklerden mercanları istedi. Bu geniş balkonda, klasik ada tarzının unsurları-açık kiriş tavanları, beyaz yıkanmış duvarlar, tavan vantilatörleri-bacaklı sandalyeler ve şık, mermer tepeli bir masa ile eşleştirildiğinde taze hissediyorlar.

Fotoğrafçı: One & One Ocean Club’ın izniyle

Hartford kanadındaki tüm süitler okyanusu ya da yeni yenilenmiş iç avluyu ihmal ediyor. “Eski avlunun gerçekten bir bakış açısı yoktu. Çok daha fazla bir yürüyüş alanıydı ”diyor Jeffrey. “Fikrimiz, odanızın bir uzantısı gibi hissettiren bir bahçe yaratmaktı.” Şimdi, bir kahve almak veya sabah kağıdı okumak için ideal oturma yerleri, ideal bir yer sunuyor. Palet bu alana uzanır ve kapalı-dış mekan bağlantısını sağlamlaştırır.

Fotoğrafçı: Stacy Lee Kong

İyice düşünülmüş bir malzeme karışımı, yeniden tasarlanan odalara ve yenilenmiş avluya organik, toplanmış bir his verir. Burada, bir taş masa, seramik ekici ve ahşap stand yemyeşil yeşillik karışımı ile doldurulur.

Fotoğrafçı: Stacy Lee Kong

Yeni bir sonsuzluk havuzu, gerekçelere süper glam bir ektir. Ünlü şef Jean-Georges Vongerichten’in zarif restoranı Dune ve yeni bir gündelik yemek restoranı The Ocean Grill (resimde değil) arasında yer alan havuz, geceleri bir su özelliğine dönüşüyor.

Fotoğrafçı: One & One Ocean Club’ın izniyle

Arkadan bakıldığında, Hartford kanadı tarihi bir sömürge mülküne benziyor-bu da klasik-toplantı-çağdaş değişimini çok daha ilginç hale getiriyor.

Fotoğrafçı: One & One Ocean Club’ın izniyle

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.