Demopad yazılımı, iPhone’unuza veya iPad’inize

IR kontrolü getirir. Demopad uygulaması, kontrol kurulumunuza özelleştirilebilir ön ucu sağlarken, Keene Kira128 IP’den infra-Red modülüne komutları öğrenmenize, depolamanıza ve göndermenize olanak tanır.

“Demopad yazılımından yeni bir uygulama, iPhone veya iPad’inizden AV ekipmanınızın kolay IR kontrolünü sağlar-Demopad Software Ltd, iPhone’unuz için size özelleştirilebilir bir infra-kırmızı kontrol seçeneği sunmak için Keene Electronics ile birlikte çalıştı. Democontrol Lite uygulamasını iTunes mağazasından ve Kira128 IP’den Keene Electronics’ten kızılötesi modülüne satın alın ve iPhone’unuzu kullanarak birkaç cihazı infra-Red vasıtasıyla kontrol edebilirsiniz.

Keene Electronic’in yazılımını kullanarak, KIRA128 cihazında 128’e kadar kızıl-kırmızı kodunu öğrenebilir ve depolayabilirsiniz ve Democontrol Lite uygulaması, bu komutlardan herhangi birini genel bir kullanıcı arayüzünden etkinleştirebilir (TV ve DVD uzaktan kumanda set )

KIRA128, yerli AV ekipmanının çoğunu kapsayan 36-40K IR sinyalleri ile uyumlu IP tabanlı bir ağ cihazıdır. Gerekirse 20kHz ila 120kHz aralığını genişletecek büyük bir bant IR alıcısı ayrı olarak satın alınabilir. IR girişleri ve çıkışları, çok çeşitli farklı alıcıların ve yayıcı asalarının dahil edilmesini sağlayan Keene IR dağılım aralığı ile tamamen uyumludur.

Toplam 80 £ ‘dan altında bir harcama için bu kombinasyon, herhangi bir iPhone sahibi için eşi görülmemiş bir konfor seviyesi kullanır.

Tipik Kullanımlar:

Şirket içi cihaz kontrolü

Ev cihaz kontrolünden uzakta

Keene ürün sayfası burada mevcuttur. Demopad ürün sayfası burada mevcuttur. Democontrol Lite uygulaması, iTunes mağazasından şimdi 4,99 £ ve KIRA128’in şu anda 74,99 £ ‘da kullanılabilir.

Daha fazla istemek? Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.