Aile Pet için 10+ Hediye Fikirleri

İnsan sevdikleri muhtemelen hediye listenize hakim olsa da, dört ayaklı arkadaşlarınızın da sevgiye ihtiyacı vardır. İşte Spot, Fluffy ve hayatınızdaki diğer hayvanlar için 150 doların altındaki 10 müthiş hediye, ayrıca inanılmaz bir Kanadalı şirketten bir dikkat çekici savurganlık.

Çok daha fazla hediye veren ilham ister misiniz? Her bütçe için 500 $ ve 20’den fazla müthiş foodie hediyesi altında 100 $ veya daha az, 15 savurganlığa layık tatil hediyesi için 30 şık hediye fikri galerimize göz atın. Önümüzdeki hafta 25 $ ‘ın Stocking Doluter fikirleri için tekrar kontrol ettiğinizden emin olun!

Bu yakışıklı kimlik etiketleri iki boyutta gelir, bu nedenle hem kediler hem de köpekler için çalışırlar. Katı pirinçten yapılmış, kişisel bir dokunuş için kazınması kolaydır.

Kaynak: Restorasyon Donanımı

Ürünler: Antika Pirinç Pet Kimliği Etiketleri, 34 USD-39 USD

Bir lazer işaretçisinden çok daha uygar olan bu renkli kedi oyuncağı, çevre dostu keçe ve dayanıklı bir deri kordonla yapılır.

Kaynak: Canavarı Sev

Ürünler: Tabby Tassel Tamer, 22 USD

Şenlikli bir kafa bandı, tatil ruhundaki en küçük dört ayaklı arkadaşı bile alacaktır.

Kaynak: Petsmart

Ürünler: Tüm Living Things Antler Head Band, 6 $

Hafif bir formül ve güzel lavanta kokusu, bu evcil hayvan dostu şampuan ve saç kremini yavrularınız için ideal bir hoşgörü haline getirirken, durdurulmayan bir temizlik spritz, banyolar arasında kokulu tatlı tutar.

Kaynak: Hudson’ın Körfezi

Ürünler: Kiehl ’köpek şampuanınız ve saç kremi için, her biri 22 $, temizlik Spritz, 17 $

Güzel bir dalga motifi, bu sağlam seramik gıda kasesine deniz cazibesi ekler.

Kaynak: Waggo

Ürünler: Eskizli Dalga Yiyecek Kasesi, 22 UUSD

Oluklu kartondan yapılmış, bu kıvrımlı kedi çizicisi yaşam alanınıza bir mod katkıdır ve Catnip ile birlikte gelir, bu yüzden Kitty de kesinlikle sevecektir.

Kaynak: Petsmart

Ürünler: Grreat Choice Cat Scratcher, 35 $

Oldukça yeni bir tasma, yeni yıla başlamak için şık bir yoldur, özellikle de serin, daldırma boyalı bir efekti.

Kaynak: Hayvanımı buldum

Ürünler: Ombré LeAmh, $ 62USD

İyi niyetli yavrular, Noel Baba şeklindeki çiğneme oyuncak, sert giyen ip ve getirme için şenlikli tenis topları içeren oyuncaklarla dolu bir kova ile ödüllendirilir.

Kaynak: Harry Barker

Ürünler: Noel Baba Köpek Oyuncak Bin, $ 112USD

Köpek dostu dış giyim bu günlerde, ancak Körfez’in ikonik çizgilerindeki klasik bir yün duffle ceket kadar şaşırtıcı değil. Fido, Canine Park’ta en iyi giyimli yavru olacak.

Kaynak: Hudson Körfezi

Ürünler: HBC Collection Duffle Canine Coat, 120 $

Dachshund’unuz olsun ya da olmasın, bu kase tutucu çok sevimli – ve kolayca devrilmeyecek kadar ağır. Trend üzerine manda kontrolü ve iki boyutta gelen monogramlı bir evcil hayvan yatak örtüsüne sıçrayın, böylece hem kediler hem de köpekler için çalışır.

Kaynak: Pottery Barn

Ürünler: Dachshund Canine BoWL Stand, 122 $, Buffalo Çekin Evcil Yatak Kapağı, 149 $

Toronto merkezli butik PUP & Kit tarafından geliştirilen bu muhteşem evcil hayvan yataklarının üstesinden gelemeyiz. Evet pahalılar, ancak Joey High-Back Köpek Yatağının orta yüzyıl mod görünümünü seviyoruz, Missy Cat Mağarası hala güçlü olan geometrik trendden yararlanıyor.

Kaynak: Pup & Kit

Ürünler: Joey High Arka Köpek Yatağı, 821 $, Missy Cat Cave, $ 1.193

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.