Nuimo Click, Kablosuz Sonos & Philips Hue Wall Switches

için Enerji Hasat Teknolojisi kullanıyor.

Nuimo Click, sadece kablosuz bir anahtar değil, aynı zamanda pilsiz bir anahtar oluşturmak için Encoan’ın Enerji Hasat Teknolojisini kullanır. Artık, Pilleri değiştirme veya şarj etme zahmetine girmeden, Sonos hoparlörlerinizin veya Philips Hue ışıklarınızın evinizin herhangi bir yerinde anında dokunsal kontrolüne sahip olabilirsiniz.

Senik’in yeni kendi kendine güçlü kablosuz anahtarlar serisi, kablo veya pil ihtiyacına ihtiyaç duymadan anahtara güç sağlamak için yeterli enerji üretmek için enerji hasat teknolojisini kullanıyor. Nuimo Tlick, her düğmeye basıldığında en küçük miktarlarda enerji toplar ve kurtarır ve kablosuz iletişim için kinetik enerjiye dönüştürür. Örneğin, bir kullanıcı Nuimo tıklamasında her işlev çalıştırdığında, depolanan enerji, akıllı ev cihazlarının kontrolünü tetikleyen Nuimo merkezine kablosuz bir komut göndermek için yeterli güce dönüştürülür. Bu teknoloji enerji tüketimini azaltır ve akıllı bir evde kapsamlı maliyet tasarrufu sağlar.

Sonos sisteminiz için, ses seviyesini kontrol etmek / duraklatma, önceki / sonraki / sonraki veya favori bir çalma listesini başlatmak için tek bir tıklama birimi kullanabilirsiniz. Alternatif olarak Hue için ayarlayın ve ışıkları açma / kapatabilir, parlaklığı kontrol edebilir ve favori bir sahne seçebilirsiniz.

Polikarbonat tıklama anahtarı 81mm x 81mm x 17mm’dir ve yapışkan duvar montaj sistemi ile birlikte gelir. Kurulum App Store (iOS) veya Google Play Store (Android) uygulamaları aracılığıyla yapılır ve anahtarlar Avrupa’da 868 MHz’de (ABD’de 902 MHz) iletir.

Senik, yazılımı sürekli geliştirdiklerini ve HomeKit’in şu anda güncelleme sayfasında istenen en popüler yeni entegrasyon olduğunu söylüyor.

Tıklama başlatıcı kiti 2 Nuimo tıklama ve bir Nuimo hub (Encoan Dongle dahil) ile birlikte gelir ve 219 £ maliyeti. Hub, yerleşik Bluetooth 4.0 ve 2.4 GHz Wi-Fi’ye sahiptir. İç mekanda 30 metreye kadar bir menzile sahip bir göbeğe en fazla 10 ünite olabilir. Eklenti anahtarları 69 £ karşılığında kullanılabilir. Daha fazla bilgi için videoya ve aşağıdaki bağlantılara göz atın…

24 İnceleme

Nuimo Tıklama Başlangıç ​​Kiti: Sonos için Kablosuz Akıllı Ev Anahtarı [Bluetooth, Encoan ve WLAN etkin] (Nuimo Tıklama Başlangıç ​​Kiti: Kablosuz Akıllı Ev Anahtarı, Siyah)

Smart Home Remote: Nuimo tıklaması sadece taşınabilir bir Sonos uzaktan kumandası değil, aynı zamanda uzaktan kumanda olarak kullanabileceğiniz akıllı bir ev duvar ışığı anahtarıdır.
Her yere takın: Dahil kendi kendine yapışkan noktalarla, akıllı ev denetleyicisi herhangi bir pürüzsüz yüzeye monte edilebilir ve her yerde Gira tasarımında harika görünür. Sonos uzaktan kumandası olarak kullanın.
Uyumlu: Akıllı Ev Hub’a (Bluetooth, Enocean ve WiFi) inşa edilen teknoloji, Nuimo tıklamasını akıllı cihazlarınızla birleştirir. Nuimo Click mükemmel Sonos aksesuarıdır.

Amazon’dan Satın Al

Amazon’dan temin edilebilir

www.senic.com: Github’da Senik: Encoan Kablosuz Enerji Hasat IoT Tech

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest5
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Reklamcılığı API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Görüntüler hakkında son güncelleme

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.