CEDIA SANAYİK APP

CEDIA (Özel Elektronik ve Tasarım Kurulumu Derneği), küresel olarak endüstri profesyonellerinin bağlantı kurmaları, hareket halindeyken değerli bilgiler kazanması ve işlerini geliştirmeleri için bir platform sağlayan yeni bir akıllı telefon uygulamasını tanıttı. .

“Apple, BlackBerry ve Android cihazlarda bulunan yeni uluslararası uygulamada, elektronik sistem profesyonelleri için bir araç var. Uygulamayı indiren bireyler, CEDIA’nın endüstri eğitim takvimi, Twitter Feed, Facebook, Endüstri Haber Beslemesi ve CEDIA bloguna anında erişebilir.

Uygulama, CEDIA üyeleri için özel özelliklere sahip herkes için mevcuttur: bir ev sineması hesap makinesi paketi, tüm Cedia Beyaz Makalelerine erişim, profesyonel pazarlama araçları, hızlı referans alan belgeler ve CEDIA üye dizini.

Cedia’nın Bölge 1’deki genel müdürü Wendy Griffiths, “Uygulamayı üyeliğimize benzersiz bir fayda sağlamak için tasarladık” diyor. “Üyelerimizin nadiren masasında olduklarını, sahada olduklarını biliyoruz. Bu nedenle, sitede ihtiyaç duydukları araçlara ve kaynaklara erişmeleri için uygun bir yol yarattık. ”

Ek sürümler sunuldukça uygulamaya yeni özellikler ve araçlar eklenmeye devam edecektir. Mevcut planlar, üyelerin sağladıkları teknoloji çözümleri, çoklu dil desteği, üye profil güncelleme erişimi ve daha fazla alan içi araçlar hakkında tüketicileri eğitmelerine yardımcı olacak araçların eklenmesi yer alıyor. Uygulamanın bir tablet sürümü de yakında sunulacak.

İndirmek için App Store’unuzu ziyaret edin ve “Cedia” yı arayın. BlackBerry Kullanıcıları: İndirmek için akıllı telefonunuzdan Direct.Core-Apps.com/edia adresini ziyaret edin. ”

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip etmelisiniz veya RSS feed’imize abone olmalısınız. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.