DIY: Faux-Fur Dışkanı

Yardımcı Tasarım Editörü Jennifer Koper, bir bagaj tutucusunun sahte-kürk taburesine nasıl dönüştürüldüğüne dair adım adım talimatları paylaşıyor.

Ekstra oturma ve stil için bir oturma odasında bir çift tabure bulundurmayı seviyorum. Bir otel tasfiye memurunda bir dizi bagaj rafı bulduğumda, onları düz saklanabilecek zarif taburelere dönüştürebileceğimi fark ettim. İşte böyle yaptım:

Malzemeler:

İhtiyacınız olacak: katlanır bagaj rafı, astar, boya, MDF veya partikül tahtası, çift taraflı cırt cırt, yastık, küçük sahte-kürk halı.

1. Adım: Bulma Rafını Bul ve Boya

Her dışkı için, yaklaşık 17 ila 19 ″ saatlik rahat bir koltuk yapacak kadar düşük dayanıklı bir bagaj rafı seçin. Rafı odanıza uygun bir renkte boyayın ve boyayın.

2. Adım: Kesme Tahtası ve Velcro

Rafın üst alanıyla aynı boyutlarda kesilmiş bir 1⁄4 ″-thick MDF veya parçacık tahtası parçasına sahip olun-benimki 26 ″ W idi. 16 ″ d. Tahtanın kısa tarafına ve bagaj rafının üst raylarını saracak kadar uzun iki velcro şerit kesin. Bu, tahtanın derinliği artı her iki tarafta 10 ″ ila 12 ″ olacak. Tahtam 16 d. (Velcro’nun uçları tahtanın altında örtüşmeli ve bağlanmalıdır.)

Adım 3: Velcro Ekle

Tahtayı rafa ayarlayın ve rafın bacaklarının genişliğin her ucuna çarptığını işaretleyin. Velcro şeritlerini her işaretin içine tahtaya yerleştirin ve derinliğine paralel zımba. (Kayışları rafın bacaklarına yerleştirmek, tahtanın her iki ucunda da kaymasını engelleyeceklerini ima eder.) Dışkı çok fazla kullanım alırsa, perçinleri cıvatalar, kilitli ve pullarla değiştirerek bacakları güçlendirebilirsiniz.

4. Adım: Yastık monte et

Velcro’ya bakan tahtanın yanında, tahtanın üstüne standart boyutlu bir yastık yerleştirin. En iyi tarafı yukarı doğru yastığın üzerine küçük bir taklit halıyı yerleştirin. Her şeyi ters çevirin ve halıyı zımba tabancasıyla tahtanın altına zımbalayın. Velcro kayışlarını kullanarak bitmiş yastığı rafa kaydırın. Ayrıca yastıklı üstü kolayca çıkarabilir, rafı katlayabilir ve dışkı kullanılmadığında her ikisini de saklayabilirsiniz.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.