NexGen XRAY uzaktan genişleticilerini başlatır – İnsanlar Duvarlardan Kontrol Edin

IR uzaktan kumandanızı duvarlardan çalışacak bir şeye dönüştürmek için yerleşik bir RF vericisi ile bir pil oluşturma fikrini 2004’tür.

Şimdi Nexgen, ekipmanınızdan 40 metreye kadar çalışan iki yeni sistem duyurdu. Örneğin, birden fazla gökyüzü kutusu çalıştıracak olan Xray Remote Extender (59 £) ve Gelişmiş Genius Remote Extender (69 £). Atlamadan sonra tüm PR ayrıntılarına ve videoya göz atın.

“NexGen, Xray Remote Exenders’ın Duo’sunu başlattı – Runcorn, Cheshire, İngiltere 23 Mayıs 2011— A/V pazarları için farklı ürün hizmetlerinin yenilikçi bir sağlayıcısı olan Nexgen, hem sıradan uzaktan kumanda alan hem de bunları veren iki yeni Xray uzaktan genişleticisini duyurdu. Güçlü RF yeteneği. Sadece uzaktan kumandanın AA veya AAA pillerinden birini tedarik edilen bir pil vericisi ile değiştirerek, kullanıcı artık odadan odaya gidebilir ve doğrudan görüş hattına ihtiyaç duymadan bileşenleri 100 ‘uzağa kontrol edebilir. Uzaktan genişletici teknolojisi, dolapların ve dolap kapılarının arkasında bile çalışır.

Başlangıçta ABD’de 2004 yılında tanıtılan ve patentli teknoloji kullanan orijinal uzaktan genişletici, yıllar boyunca sürekli iyileştirme geçirdi. Son yükseltmeler yeni bir model adını hak edecek kadar önemliydi ve Nexgen şimdi bu yükseltilmiş ürünü “Plus” olarak adlandırıyor. Yeni ve geliştirilmiş uzaktan genişletici (£ 59.00), piyasadaki her uzaktan kumanda ile çalışmak için yüksek hızlı bir yonga setine, pratikte herhangi bir evde çalışmak için genişletilmiş menzil, UL dikkat çeken piller ve güç tüketimini azaltan yeşil bir güç kaynağı.

Genius (69.00 £), artık 256 aynı marka bileşenini bağımsız olarak kontrol edebilen 256 kod arasından seçim yapabilen akıllı alıcının eklenmesiyle uzak genişletici artı tüm özelliklerine sahiptir. Genius alıcısı, 56K ve 38K için iki yayıcı çıkışına veya 38K için her ikisine sahip yeni bir şık tasarıma sahiptir. Ayrıca iki 2/3 AAA pil şarj yuvası vardır.

Dahi, apartmanlar ve yüksek katlı kınamak gibi birden fazla sistemin yanı sıra spor barları, diş hekimleri, bayi showroomları vb. Gibi çeşitli hafif ticari mekanlara sahip üst düzey konut tesisatları için idealdir. Piller ve enerji tasarruflu yeşil güç kaynağı.

Xray uzaktan genişleticileri şimdi nakliye yapıyor ve 28-30 Haziran 2011 tarihli Stand # D7, London Excel’de Cedia Home Technology etkinliğinde gösterime girecek.

Ana Özellikler

Birçok AA ve AAA uzaktan kumandası ile çalışır

Alıcı yerleşik şarj cihazına sahiptir, (2) 2/3 aa özel boyutlu şarj edilebilir pillerle birlikte gelir

Genius gelişmiş çok bileşenli kullanım sunar. Çok çeşitli uygulamalar için ideal

(2) yayıcı çıkışları (56K ve 38K veya her ikisi 38K)

Tek göz IR yayı dahil. Çeşitli isteğe bağlı aksesuarlar mevcuttur

Yeşil enerji tasarruflu güç kaynağı

www.nexgensmarthome.co.uk: Diğer uzaktan genişleticiler

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip etmelisiniz veya RSS feed’imize abone olmalısınız. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.