Julia Black’ten

daha küçük alanlarda yaşayan hane sayısının artmasıyla ilgili önerileri düzenleyen ilk 10 küçük alan, karşılaştıkları en önemli zorluklardan biri genellikle depolama ve organizasyon eksikliğidir. Dağınıklık oluşumunu azaltmak zor olabilir, bu yüzden Toronto Stylist ve dekoratör Julia Black’i de tam olarak nasıl organize edeceğiniz ve küçük bir alanda tasarruf edeceğinizle ilgili en iyi 10 önerisini paylaşmak için kaydolduk. Julia, “Özellikle şehirde yaşamak, evinizi sadece nesnelerle hem de malzemelerle değil, aynı şekilde zihinle bir denge üretmesine yardımcı olduğu için düzenlemek önemlidir” diyor. Düzgün ve düzgün bir evini görmek için tıklayın ve küçük alanını organize etme ipuçlarını alın.

Canlı bir kitap omurga, Julia’nın eski evinin yaşam alanı duvarına tırmanıyor. “Bir kitap omurgası ile ilgili en iyi şey, büyük bir zemin alanı kullanmamanız, dikey alan kullanmanızdır” diyor. “Yığın, ezici olmadan dekoratif ve kullanışlıdır.”

Fotoğrafçı: Julia Black

Tasarımcı: Julia Black

Tek renkli bir renk planı, gözün uzayın etrafında hızla yer değiştirmesini ve görsel dağınıklığı saptamasına yardımcı olur. Julia’nın eski evinde, cam korkuluklar dar koridoru daha geniş hissettirirken, yuvarlak bir masa evin dikdörtgen şeklini kırıyor.

Fotoğrafçı: Roberto Caruso

Tasarımcı: Julia Black

Julia, “Emer ederken en önemli şeylerden biri zamanınızı almaktır” diyor. “Tek seferlik yönler çok daha özeldir ve daha küçük unsurlarla daha yüksek etki üretilir. Beyaz bir duvara karşı, vintage bir metre çubuğu ilgi, doku, çekicilik ve sıcaklık katıyor. ”

Fotoğrafçı: Roberto Caruso

Tasarımcı: Julia Black

Julia, “Daha yüksek zemin alanı yanılsamasını üretmek için renkleri duvara karıştırmak her zaman harika bir kavram” diyor. “Dolaplar duvarlarla aynı rengi boyadı.”

Aynı şekilde, çift amaca hizmet veren mobilyaları seçmek de önemlidir. “Osmanlı bir ayak yastığı olabilir, ancak aynı şekilde sadece bir tepsi koyarak içecekleri ve yiyecekleri tutabilir. Hem rahat hem de pratiktir, bu da daha küçük bir alanda inanmanız gereken bir şeydir. Kanepe bile bir çekilme. ”

Fotoğrafçı: Roberto Caruso

Tasarımcı: Julia Black

Julia, “Alanınızı rutin olarak düzenlemek ve neye ihtiyacınız olmadığını seçmek önemlidir” diyor. “Daha az dağınık alanlar göz için çok daha çekici.” Ana yatak odasında alanı kurtarmak için Julia, yatağın birkaç inç daha alan için duvara itilebileceğinden emin olmak için başlığı yüzdü. Yatak odası, kolay beyaz yatak tablolarının yanı sıra premium karşı alanı koruyan bir moda mücevher kutusu ile huzurlu tutulur.

Fotoğrafçı: Roberto Caruso

Tasarımcı: Julia Black

Kızının kreşi için Julia sıradan bir duvar istemiyordu, ancak tek renkli renk şemasını kırmak istemiyordu – bunun yerine yapı kullandı. Şık avize madalyonları ve tabi bir tuğla duvarı, boşluğu aşmadan boyut katar. Elle etiketlenmiş bir oyuncak kutusu, alanı düzgün tutmak ve ek bir cazibe dokunuşu eklemek için bir zorunluluktur.

Fotoğrafçı: Roberto Caruso

Tasarımcı: Julia Black

Küçük bir alanda – özellikle açık fikir olan bir alanda – Julia, bölgeyi daha rahat hissettirmek için aydınlatmanın katmanlanmasının gerekli olduğunu belirtiyor. “Duvar aplikleri, duvara sanatın bir yönünü ekledikleri kadar fantastik ruh hali aydınlatmasıdır”Ays.

Fotoğrafçı: Roberto Caruso

Tasarımcı: Julia Black

Julia bu çubuk yükseklik masasını duvara silikat etti. “Yüksekliği ile zemin alanının büyük bir kısmını hafifletti” diyor. “Bir kadırga mutfağımız olduğu için, bazı durumlarda ekstra hazırlık alanı için masayı kullandık.” Eve Açık Raflar Julia’nın tercih ettiği tencerelerin yanı sıra tavaların yanı sıra mutfak alanına ek depolama sağlayın.

Fotoğrafçı: Roberto Caruso

Tasarımcı: Julia Black

Julia, eski yemek alanına daha yüksek kat alanı ve kapalı depolama için yüzen beyaz bir konsol masası monte etti. Büyükannesinden aktarılan ahşap bir sandalye yeniden boyandı ve alana görsel sıcaklık katıyor. Kanadalı sanatçı Christine Flynn’in bir at resmi Julia’nın favorilerinden biridir: “Karakterinizin ipuçlarını evinize eklemek önemlidir” diyor. “Atlara bayılıyorum.”

Fotoğrafçı: Roberto Caruso

Tasarımcı: Julia Black

215’in Big White toorganize kutularına atıfta bulunarak Julia, “Dağınıkların çıkarılmasına yardımcı oluyor” diyor. “İnsanlar geldiğinde temizlenmeleri kolay ve anında organizasyon zorluklarını çözüyorlar. Benimkini evin farklı alanlarında tuttum ve hemen hemen her şeyi saklamak için kullandım. Anında bir depolama hizmeti sundukları ve küçük alanları işlevsel tutmalarına yardımcı oldukları için harika. ”

Fotoğrafçı: Toofifteen.com’un izniyle

Kaynak: toofifteen.com

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.