Bir tasarımcıya sorun: Açık konsept bir mutfak alanı boyamak

S. Mutfak alanım arasındaki duvar ve yaşam alanı tavana ulaşmaz. Boşlukları farklı renklere boyarsam, nerede dururum? Yemek alanı mutfak için mevcut, bu yüzden aynı renk olmalı mı? Aynı şekilde yeni bir yemek seti ve balık tanklarını büfe ile değiştireceğim.

– M.P., e -posta yoluyla (kendi sorunuzu göndermek için bir Designer ™ sayfamıza bakın.)

A. Açık konsept bir alan boyama politikam basit: her şeyi aynı rengi boyayın ve yanlış gidemeyeceğiniz! Açılı duvarların yanı sıra tavan yükseklikleri ile çok şey var, bu yüzden alanı birleştirmek en iyisidir. Bahse girerek, beyaz duvarlarınızdan yıpranmış olmanıza rağmen, parlak ve parlak olduklarına inanıyorum. Işık tarafında kalmalısınız, ancak bir değişiklik istiyorsanız, Olimpik boyalardan yaban turpu (C15-1) veya fısıldayan rüzgar (D16-1) (her ikisi de gösterilmiştir) ile biraz daha sıcak gidin.

İdeal malzeme karışımının her zaman bir alana ilgi hızı kattığını keşfediyorum. Yemek odasında, Geovin mobilyalarından G5601X kaide masası (gösterilmiştir) gibi masif bir ahşap yemek masası ile başlayın. Zengin, sıcak ahşabı alanı topraklayacak ve şimdi sahip olduğunuz karanlık çevre dostu kaide masasından büyük bir yükseltme olacak.

Motivasyon çekimimizde olduğu gibi bir dizi dokuma sandalye kullanmak, görünüşü de resmi bir duygudan alıkoyacak. Ikea’nın Majby Sandalyesi (gösterilen) Rattan’dan yapılmıştır, bu yüzden fantastik bir yapının yanı sıra ekonomik 90 dolarlık maliyet etiketi var! Robin’in yumurtasındaki iş C’nin kavaktan veya Sun’daki İmparatorluk Paisley’den (her ikisi de gösterilen), yemek alanına desen getirmek ve masayı ve sandalyeleri neşelendirmek için koltuk yastıkları olan sandalyeyi görmek istiyorum.

Şimdi, aydınlatmaya: Temel profile sahip bir avize öneriyorum. Ethan Allen’ın altı ışıklı demir avizesi (gösterilen) geleneksel olduğu kadar unfussy ve aynı zamanda ışık alanında çok ihtiyaç duyulan siyah noktalama işaretleri ekleyecektir.

Mutfak alanı barikatlarınızı CB2’den Flint Barstools (gösterilen) gibi bir çift fabrikadan ilham alanlarla değiştirin. Hafif metal, yeni masanızı, avizenin yanı sıra mevcut dolaplarınızı da tamamlayacaktır.

Birlikte, bu yeni parçalar mutfak alanınıza arıtma ekleyecek ve önümüzdeki yıllar boyunca iktidarda kalacak.

Bir tasarımcı yanıtını çok daha fazla gör. Ayrıca, ASK A Designer ™ sayfamızdan talimatlarla kendi sorunuzu gönderin.

1. Altı ışıklı avize, Ethan Allen. 2. Flint Barstool, CB2. 3. Majby Başkanı, Ikea. 4. G5601X Tablo, Geovin Mobilyaları. 5. Kumaş, Soldan: Güneşte İmparatorluk Paisley, Robin’in Yumurtasında Kavak, C. 6. Boya, üstten: Horseradish (C15-1), Fısıldayan Rüzgar (D16-1), Olimpiyat.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.