Gilt.com Kanada’ya

genişliyor İnternette satın alma sitesi Gilt.com bu ay Kanada’ya gönderimlerini genişletti – tam zamanında tatil alışverişi için! Tasarımcı ürünleri, perakende fiyatlandırma oranında% 60 oranında ve belirli bir gün içinde sona eren satışlarla sağlayan üye tabanlı bir site. Kaşmir sweatshirt’lerden Credienzas’a ve topuklulara, tatil dekorasyonlarına kadar çok güzel eşyalar var.

İşte sizi cezbetmek için uygun fiyatlı tatil aksesuarları – bana inan bana, bir süredir sitede olacaksınız…

Sehpa veya bir manteldeki bu organik görünümlü süslemelerin bir kasesine ne dersiniz? Bean Pod Balls, 4 için 40 $ (perakende satış maliyeti 85 $).

Bu kararmış mum sahiplerinden birkaçı da aynı şekilde bir mantelde neşeli görünecekti. Little Prag Candleholder, her biri 24 $ (perakende satış maliyeti 48 $).

Noel yemeği için, kırmızı plastikten ve bunun gibi ayrıntılı bir baskıda nötr bir masa örtüsünde katmandan kaçının. Ayrıca, bu gri sayı yılın herhangi bir zamanı çalışacaktır. Isaphire masa örtüsü, 139-220 $ (perakende satış maliyeti 231-388 $).

Hostes hediyelerini tatillerde el altında tutun. Bu güzel boyalı Ganache çikolataları 35 dolara satılıyor. Mariebelle Sweets’den imza Ganache, 35-260 $ (perakende satış maliyeti 44-260 $).

Yukarıdaki satışlar ertesi veya iki gün içinde sona erer, bu nedenle bu belirli öğelerin herhangi bir türünü satın almak için şimdi (ücretsiz!) Göstergeden emin olun. Ayrıca, önümüzdeki birkaç hafta boyunca, lansmanı tanıtmak için Kanada’ya tamamen ücretsiz gönderim sağlıyorlar.

Çok daha fantastik fırsatlar için 50 $ ‘ın altındaki Resim Galerisi’nin altında tatil hediyelerimize bakın.

Fotoğraf Kredileri: Gilt.com

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.