I-Box Elipsis Smart Hoparlörünü Düzgün Kablo Ücretsiz Alexa Smart Home Control

için takın I-Box, yeni Ellips Smart Hoparlörünü duyurdu. Amazon Alexa özellikli bir ürünün tüm avantajlarını getirmek için tasarlanan, modaya uygun minimalist mutfakların ve yaşam alanlarınızın görünümünü bozan kablolar sorununu da ortadan kaldırır.

Ellips, sesi yansıtmak ve basları dinleyiciye yükseltmek için duvarın yüzeyini kullanır. Sonuç, yapımcılar, küçücük ağırlığının üzerine son olarak yumruk atabilen akıllı bir hoparlördür.

Ses kontrolü bugünün teknolojisinde önemli bir özelliktir ve I-Box Ellips’i kullanarak Amazon Alexa ile konuşabilirsiniz. Alexa ile müzik çalmayı, haberleri duymayı, hava koşullarını kontrol etmeyi, akıllı ev cihazlarını kontrol etmeyi ve daha fazlasını isteyebilirsiniz. Alexa bulutta yaşıyor, bu yüzden her zaman daha akıllı hale geliyor ve cihaza otomatik olarak teslim edilen yeni özellikler ekliyor. Alexa’yı I-Box Ellips’de kullanmak basit ve eller serbesttir-sadece sor ve Alexa anında cevap veriyor.

I-Box Ellips, yeni, özel bir uygulama ile birlikte gelir. Android ve iOS ile uyumlu olan kullanıcılar, ücretsiz olarak indirebilir ve ilk kuruluma yardımcı olmak için kullanabilir (Amazon kullanıcı hesabı gereklidir). Uygulama ayrıca, dünyanın şimdiye kadarki en çok odalı hoparlör sistemlerinden birinin kontrolünü sağlıyor-bir ağda sekiz adede kadar elips hoparlörünü bağlayarak, evin etrafına müzik dağıtabilirsiniz.

I-Box modeli ayrıca akıllı hoparlör kullanıcılarının aşina oldukları akış hizmetleri ile birlikte çalışır: Amazon Music, Pandora (Date TBC), Spotify, Tunein, IHeart Radio ve yerel olarak depolanmış müzik.

163 yorum

Alexa yerleşik ve yerleşik WiFi Extender

Alexa her şey: Amazon Alexa’da I-Box Ellips’inizden müzik çalmasını, haberleri duymasını, hava koşullarını kontrol etmesini, akıllı ev cihazlarını kontrol etmesini ve daha fazlasını isteyebilirsiniz. Alexa bulutta yaşıyor, bu yüzden her zaman daha akıllı hale geliyor ve cihaza otomatik olarak teslim edilen yeni özellikler ekliyor. Alexa’yı I-Box Ellips’de kullanmak basit ve eller serbesttir-sadece sor ve Alexa anında cevap veriyor.
Daha iyi bir müzik cihazı: I-Box Ellipsis, geleneksel hoparlörlerin boşluk gereksinimi olmadan ECHO DOT’a kıyasla gelişmiş bas yanıtı ve daha güçlü ses performansı sağlamak için tasarlanmıştır. IHeart Radio, Tunein ve daha fazlası dahil olmak üzere en sevdiğiniz radyo istasyonlarını ve müzik hizmetlerini yayınlayın. Bu küçük cihaz bir yumruk atıyor!
Tasarım: Kablo dağınıklığından ve ek elektronik cihazlardan mutfak çalışma alanınızı serbest bırakın. Mutfaklar, koridorlar, ofis, hizmet odaları, çocuk odaları ve ikincil odalar için harika bir uzay tasarrufu. Zaten bir Alexa kullanıcısı mı? Alexa’nın zaten menzilde olduğundan ve sesinizi yükseltmeye gerek kalmadan komutanızı almaya hazır olduğundan emin olmak için I-Box Elipsis’i ikincil konumlardaki herhangi bir uygun güç çıkışına takın.

£ 24.99

Amazon’dan Satın Al

I-Box Ellips, Ağustos sonunda satışa devam ediyor. 59,99 £ olarak fiyatlandırılan akıllı hoparlör, doğrudan Amazon ve IboxStyle.com’dan satın alınabilir.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Reklamcılığı API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Görüntüler hakkında son güncelleme

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.