Antika Sıcak Alanı

Şu anda Mayıs 2011’de eşsiz antika mobilya parçalarına ihtiyaç duyan Home & House sorunu için süsleyen bir hikaye üzerinde çalışıyorum. Bu tür bir görevle ilgili olduğunda, dergide çoğumuz Toronto’daki 507 antika gitme olasılığına atlıyoruz.

GTA’da çevrimiçi olanlar için daha önce hiç olmamış olanlar için, deneyimlemeniz gereken bir şey. 35.000 metrekarelik bir showroom’a boşaltılan çok sayıda 18. ve 19. yüzyıl Avrupa mülkünün içeriğini hayal edin. Tavana yığılmış durum ürünleri, soyluların portreleri, tüm şekillerin sınırsız sandalyeleri, boyutların yanı sıra çok sayıda avizenin yanı sıra yapıldıkları günden çok daha iyi görünen döşemeli parçalar var. Bir satın alma deneyiminden çok daha fazlası; Gerçekten hazine ile kazıyormuş gibi hissediyorsunuz!

Şimdi, sizi uyarmalıyım: 507 son derece üst düzey bir antika satıcısı, bu yüzden bir pazarlık keşfetmeyi beklemeyin. Ancak, son derece sıradışı olduğu kadar benzersiz bir şey düşünüyorsanız, burası onu keşfedeceğiniz yerdir.

507 halka açıktır, ancak sadece ziyaretle.

Şaşırtıcı antika bolluğu ile 507 showroom, ortak bir mağaza gibi organize edilmemiştir. Koridorlar yerine, tüketiciler muhteşem şeyler arasında örüyorlar.

Bu sette ve küçük sandalye, doğal muslinleri veya yenidenHaplama için seçkin adaylarıyla olduğu gibi güzeldir. Onları tam olarak oldukları yöntemi tutmayı seçerdim!

Bu tezgahtaki orijinal malzeme akım kadar şık olamazdı!

Bu Demilune masasını ve arkasına sıkışmış çerçevesiz sanatı seviyorum. Mayıs hikayesinde bu parçayı gerçekten kullanabileceğime inanıyorum!

507 sadece mobilya getirmekle kalmaz, aynı zamanda masa üstü ürünleri ve aksesuarlarla dolu daha küçük alanlara sahiptirler.

Mayıs 2011 sayısımızda bu antika hikayesine dikkat edin!

Alanınıza antikaların tam olarak nasıl entegre edileceği konusunda çok daha fazla motivasyon için, eski antika bayileri Alan de la Vigne’nin 1830’ların evini gezin.

Fotoğraf kredileri: 1-5. Joel Bray

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.