Tatil Geri Sayım

Bu hafta sonu biraz zencefilli kurabiye pişirin.

En iyi Noel ağacı ve açık hava dekorasyonlarından tatil eğlencesine, Hanuka tarifleri ve hediye fikirlerine kadar, bunu en merhem ve çok sayıda gerginliksiz sezon yapmak için ihtiyacınız olan tavsiyemiz var! 1 Kasım’dan itibaren bu sayfayı ve Noel ve Tatil Rehberimizi yer işareti koyun ve daha sonra Sarah Richardson, Sharon Mimran, Michael Angus, Meredith Heron, Debbie Travis ve Colin McAllister ve Justin Ryan gibi tasarımcıların tatil tarzı ve hayatta kalma önerileri için günlük olarak geri dönün. Justin’in ev Heist ve Susur Lee, Bonnie Stern ve daha fazlası gibi şefler. Ayrıca, House & Home Editörlerinden de fikir edinin!

17-19 Aralık Cuma – Biraz zencefilli kurabiye pişirin

Hiçbir şey tarçın ve zencefil koku kokusu gibi bir tatil demez. Şık buzlu zencefilli kurabiyeleri hediye olarak yapmayı ya da hırslı olun ve kendi tasarımcı zencefilli evinizi yaratmayı seçiyor olun, zil -kurabiye güzelliğini sıfırdan inşa eden stil editörü Michael Penney, pişirme zencefilli kurabiye bir hafta sonu geçirmenin eğlenceli ve şenlikli bir yoludur.

Küçük hediyeleri sarmak için belirgin ve beklenmedik bir yol arıyorsanız, neden bir zencefilli hediye kutusu pişirmeyi denemiyorsunuz? Bu tatil sezonunda sevdiklerini şaşırtmak için çevre dostu (ve lezzetli değil) bir yol.

16 Aralık Perşembe – En iyi meze tariflerinizi toplayın

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca şenlikli Soire’larınızdaki ana parkuru atlayın. Bir tatil partisine ev sahipliği yapmak, tam bir akşam yemeği yerine çok çeşitli makyaj mezeleri servis ederken ağrısızdır. Tasarımcı Meredith Heron, “İnsanların kendilerini kocamın mezeleriyle ilgili olarak gördüm ve ana kurslar için yer kalmadım” diyor. “Şimdi ana kursu atlıyoruz ve akşam boyunca otlamayı teşvik ediyoruz. Yıkamak için daha az yemek de anlamına geliyor! ”

Akşam boyunca akan istikrarlı bir meze kaynağı tutmak için, yiyecek editörü Amy Rosen, hazır yiyecekleri önceden ısıtılmış 200 derecelik bir fırında tutmanızı önerir.

Yukarıda hayal edilen bir incir tacı meze ile pişmiş brie de dahil olmak üzere, Tatil Eğlence Kılavuzumuzdan tercih ettiğiniz kanapları ve h’ors d’Oeuvres’i seçin!

15 Aralık Çarşamba – Klasik Noel Çiçek Düzenlemeleri Yeniden Kaldır

Amaryllis, kağıt beyazlar ve süsler kaseleri Noel zımbalarıdır. Bu yıl farklı bir görünüm istiyorsanız, bu akıllıca Noel klasiklerini deneyin.

Tasarımcı Sarah Richardson, Kasım 2010 sayısımızda yer alan ülke çiftlik evinde beklenmedik malzemeler kullanarak kongre ile oynadı. Mutfağında, korkuyu bir şimşir çelenkiyle süsledi ve vazoları ve kaseleri süslemeler ve çiçekler yerine özlü koni ve pamuk dalları ile doldurdu. Tatillerin daha hafif bir dokunuşudur ve ilkbahara kadar kalabilir.

Powell ve Bonnell’in kıdemli tasarımcısı Albert Limshue, Poinsettias’ı piyasada bırakmanızı önerir. “Kalın bir sedir çelenkinin içinde bir grup beyaz orkide yuva, tencereleri özlü koni yığınları veya Merkür Cam Noel topları ile saklıyor” diyor. Tatillerden sonra orkide evin etrafına yerleştirilebilir.

Klasiklere bağlı kalmaya karar verirseniz, Jessica Cotton Design’ın müdürü tasarımcı Jessica Cotton, tatile özgü tasarımlar yerine günlük vazoların kullanılmasını zarif bir görünüm için kullanmanızı önerir. “Sebzeler, ekmek ve çikolata servis etmek için küçük vazolar da kullanılabilir” diyor.

Lynda Reeves’in tercih ettiği vazoları görün, ayrıca çevrimiçi TV bölümümüzde tercih ettiğiniz çiçek aranjmanları için hangi şeklin en iyi olduğu hakkında öneriler alın!

14 Aralık Salı – Temiz ve Polonya sofra takımı (eşleşmese bile)

Çok sayıda ailede, düzinelerce insanı tipik olarak dördüncü bir alana sıkıştırmak için Noel geleneğidir. Bu yıl, kaosu kucaklayın ve büyüleyici, karıştır ve eşleştirme masası ayarlayın. Tasarımcı Sarah Richardson’ın geçen yıl, kayınvalidesinden gümüş çatal bıçak takımı, kendi annesinden antika limogo tabakları, büyükannesinden akşam yemeği tabakları ve İrlandalı bir keten koşucusundan yapılmış placemats vardı. Sarah, “Bence önemli olan, 12 kişi için mükemmel eşleşen bir ortama sahip olmak için çok fazla yakalanmamak” diyor. “Tickasy-boo görünmeyen hiçbir şey düşünemiyorum çünkü o zaman tarihin yansıması yok.”

Bununla birlikte, sahip olduğunuz şeyin yıkandığından ve cilalanmış olduğundan ve gitmeye hazır olduğundan emin olun, böylece ziyafetiniz gününde bunun için endişelenmenize gerek kalmaz. Masa süslemeleri galerimize göz atın ve bu yıl kişisel ve güzel bir yemek masası ayarlamak için fikirler alın.

13 Aralık Pazartesi – Suçluluk Hedefi

Hafta sonrası, hoşgörü sonrası açıdan atlayın ve mevsimsel fazlalığa verin. Sonuçta, tatillerde ‘çok fazla’ diye bir şey yok.

“Takdir ettiğim tatillerin boyutu muhteşem bir fazlalık, çünkü çok sayıda kurabiye, çok fazla yumurta, çok fazla şampanya olması için müthiş hissediyor. Ve çok fazla aile! ” Şef ve restorancı Susur Lee diyor. Öyleyse devam et, şımartın; Sonuçta, çözünürlük sezonu Ocak ayına kadar başlamıyor.

Bunu göz önünde bulundurarak,Bu gece tatil bayramlarınız 75+ tatil eğlenceli tariflerimizi ve menü fikirlerimizi kullanarak.

10-12 Aralık – İdeal Oynatma Listesini Oluşturun

İdeal müziği seçmek bir partiye ruh halini ayarlamak için zorunludur ve bir tatil partisi farklı değildir. “Müzik sahneyi çok fazla ayarlıyor, o zaman neden iTunes’da şenlikli bir parti müziği üretmiyorsunuz, partileriniz için oynamıyorsunuz ve daha sonra konuklara CD’de günün hatırası olarak bir kopyasını vermiyorsunuz?” Colin & Justin’in Home Heist’inden Colin Macallister ve Justin Ryan’a sorun. “Her yıl bir Colin & Justin’in Alternatif Noel Carols CD’si üretiyoruz ve arkadaşlarımız onları her yıl toplamaktan çok memnun!”

Tivoli Audio’dan moda ipal radyo gibi göze çarpmayan bir taşınabilir stereo, iPod’unuzdan veya CD çalarınızdan müzik çalmanızı sağlar. Sadece büfeye ayarlayın ve partinin başlamasına izin verin!

9 Aralık Perşembe-Türün Yok Kokteyller için Taze Malzemeler Toplayın

Eğer eğiliminiz varsa, geleneksel ruhlardan sapar ve kendi imza içeceklerinizi yaratın. Dian Brun Gow, yani Deeva kokteyli Deeva, “Her şey taze malzemeler ve infüzyonlarla ilgili. Yemekte yapacağınız tüm malzemeleri kullanıyorum – taze meyve, gerçek meyve suları, sebzeler ve otlar – sadece onları kokteyllerle karıştırıyorum. ” Seçtiğiniz ruhla kendi infüzyonlarınızı, otları, sebzeleri ve meyvelerinizi yapmak için süzün ve servis yapın. Dee, yılın bu zamanında ruh infüzyonlarını tatmak için vanilya, fesleğen veya tarçın kullanmayı seviyor, bu yüzden bunları bakkalınızda stoklayın.

Evinize geldiklerinde konukları bekleyen bir içki içmek iyi bir tatil dokunuşudur. Şef Bonnie Stern, “Konuklar geldiğinde Martini veya Sangria gibi özel bir içecek sunmayı seviyorum” diyor. Tatil kokteyl tariflerimizden birini, geleneksel Eggnog ve kırmızı şarap seçimlerine ideal bir ek olarak deneyin. Ayrıca, büyük ve küçük partiler için menüler ve dekorasyon fikirleri ile Tatil Eğlence Kılavuzumuza yer işareti koyun.

8 Aralık Çarşamba – Monokromatik gidin

Tasarımcı Meredith Heron, tek renkli bir şema ile herhangi bir alanın tatile hazır görünmesini sağlayabileceğinizi söylüyor. “Bir renk seçmek ve dekore ederken kullanmak dekorasyon bütçenizi ve etkinizi en üst düzeye çıkarıyor” diyor. “Evinizde tek bir rengin tekrarlanması, modaya uygun görünmesini ve bir araya gelmesini sağlayacaktır. Doku ve malzemeleri değiştirin ve insanların çok zaman geçireceği dekorasyon alanlarını düşünün – toz odasını unutmayın! ”

Beyaz Tatil Dekorasyon Galerimizden ilham alın ve tatil için tüm evinizden tek bir renk taşımak için öneriler alın.

7 Aralık Salı – Büyüyen Hediyeler Stok

Feasby & Bleeks’den tasarımcı Erin Feasby, “Saksı bir selvi ağacı veya biberiye ağacı gibi canlı hostes hediyeleri vermeyi seviyorum” diyor. “Güzel bir tencereye ekiyorum ve o yıl ne renk temasıyla mini turşulardaki kiri örtüyorum. Bu şekilde, ev sahibi yeşil bir başparmak değilse, tatil için tesisin tadını çıkarabilir ve daha sonra süslemeleri her yıl kendi tasarımlarında kullanabilirler. ”

Saksı bitkilerinin de elinde tutulması kolaydır: “Amaryllis ve Paperwhites böyle kişisel ve ekonomik hediyelerdir” diyor Jessica Cotton Design’ın müdürü tasarımcı Jessica Cotton. “Genellikle Big Box mağazasında altı veya yedi bitki alıyorum ve onları koymak için ekonomik ama güzel seramik veya galvanizli kaplar alıyorum. Şeridi elinizde tutun ve ayrılmadan önce bir yay bağlayın.”

DIY tatil çiçek aranjmanları galerimizde hediye olarak bitki ve çiçek vermek için çok daha müthiş fikirler alın.

6 Aralık Pazartesi: Max Out küçük ama şenlikli alanlar

12 ′ ağaç için yer yok mu? Yine de daha küçük ölçekte bir tatil odak noktası oluşturabilirsiniz. Kıdemli tasarım editörü Sally Armstrong, “Bir masanın üstünde küçük bir ağaç yapma fikrini seviyorum” diyor. “Bunu yapmıyorum – çocuklarım o kadar küçük gitmeme izin vermeyecek. Ama belki bir gün… ”

Bir masa üstü ağacı için bile yer yoksa, kutunun dışında düşünmekten korkmayın. Stylist ve tasarımcı Trish Johnston, “Her yıl yerel çiçekçime gidip büyük, 3 çaplı bir gişe çelenk yapıldım” diyor. “Kınamak için aynalı bir duvarda asıyorum. Çok bütçe dostu bir fiyat için önemli bir etki. ”

Bkz. Trish Johnston ve Cameron MacNeil, çevrimiçi TV bölümümüzde iç veya dış kapılar için gösteri durduran çelenk düzenlemesinin nasıl oluşturulacağını ve ayrıca dramatik bir şimşir ve özlem çelenkinin nasıl yapılacağını öğrenin.

3-5 Aralık: Kolay bir Noel Ağacı Etek Oluşturun

Eğer Waling Snowman ile kaplı kitschy ağaç etekleri sizin işiniz değilse, tasarımcı Jennifer Worts’dan bir ipucu alın: “Geleneksel ağaç etek yerine Noel ağacımızın tabanında çuval kullanmayı seviyorum. Çuval bezinin kaba görünümüne karşı yeşillikler, ışıltılı süs eşyaları ve beyaz ışıkların kontrastı harika! ” En iyi yanı, dikiş gerekmemesidir; Ağaç tabanının etrafına sarmak için yeterli çuval bezi satın alın ve işiniz bitti.

Aralık başı ideal ağacı seçmek için en iyi zamandır; Seçim harika ve Noel gününe kadar taze kalmalı. Ağacınızı DIY aplikleri ve süs eşyaları veya sto ile süsleyinNoel Dekorasyon Galerimizdeki gibi yeniden satın alınan süsler.

2 Aralık Perşembe: Spontane Getethers’ı bir çırpın

Tasarımcı Trish Johnson, “Bir çubuğun stoklanması ve zaman zaman kurması, tatiller için gerçekten değerli olduğunu düşünüyorum” diyor. “Çok fazla sosyalleşme ve birçoğu doğaçlama var. Biraz planlama ile her zaman Drop Ins için hazırlıklı olabilirsiniz. Ve yapmak kolaydır – bir konsol masası veya büfe üzerine kurulmuş likörler ve güzel gözlüklerle bir tepsi kadar kolay olabilir. ” Yemek editörü Amy Rosen, ihtiyacınız olduğundan çok daha fazlasını satın almayı söylüyor: “Asla çok fazla alkol alamazsınız.”

Kendi ev çubuğunuzu kurmak için önce tatil içecek menünüzü kurun. Martinis ve Caesars gibi birkaç klasik kokteyl, Brendi ve Scotch gibi birkaç ruh ve tatil içeceği ve kokteyl tariflerimizden bir dizi egzotik içecek seçin. Malzemeleri stoklayın ve şirket düştüğünde eğlendirmeye hazır olacaksınız. Ayrıca, bir IKEA yan masasının Aralık ayında, Stands Now’da yukarıdaki gibi bir DIY çubuk arabasına nasıl dönüştürüleceğine dair talimatlar alın.

1 Aralık Çarşamba: Fry Up Crispy Latkes

Şef Bonnie Stern, “Her zaman yılda en az bir kez Hanuka’da yaptığım bir şey patates krepleri” diyor. “Çok lezzetliler.”

Hanuka’yı kutlamasanız bile, Latkes nefis bir muamele. Geleneksel kızarmış patates kreplerinin versiyonumuzu deneyin veya peynir ve farklı bitkiler ekleyerek kendi lezzetinizi oluşturun. Hanuka kutlamalarınızı sezon için 20’den fazla tarifimizden biriyle yumruklayın. Bu lezzetli tarifler-bazıları geleneksel, bazı geleneksel olmayan-Hanuka, Shabbat yemeği ve hatta tatil yemeği partilerinde servis edilebilir. Eski dünya yemek yöntemlerini öğrenin ve bal, tatlı patates, karaciğer, sığır eti, toplama ve elma gibi taze malzemelerin tadını çıkarın.

30 Kasım Salı: Metalik aksanlarla ışıltı ekleyin

Bu tatil sezonunda gümüş ve altın trend karışımı ile cesur olun. Tasarımcı Jessica Cotton, trend açık bir ifadesi için geleneksel gümüş ve beyaz yerine gümüş ve altın eşleştirmenizi önerir. “Hem çağdaş hem de klasik bir karışım ve bence gerçekten inanılmaz ve şık görünüyor.” Metalik eğilimi çok daha az almak için Bronze, sezonun beklenmedik ikinci tercihi. Jessica, “Bronz toplarla dolu bir vazo kullanırsanız, bu oldukça muhteşem olabilir” diyor Jessica.

Çok daha fazla ilham almak için Gold Fotoğraf Galerisi ile dekorasyonumuza göz atın, ayrıca çok daha metalik dekorasyon fikirleri için House & Home’un Aralık 2010 sayısına göz atın!

29 Kasım Pazartesi: Kendi lüks tatil çikolatalarınızı yapın

Çift görevli şık ikramlar seçerek tatil pişirmeyi kolaylaştırın. “Ev yapımı çikolata kabuğu kolay bir tatil muamelesidir; Bir tatlı, bir hostes hediyesi ve ev sahibi olarak idealdir ”diyor Şef Bonnie Stern. “Sürümüm sağlıklı – hepsini yemediğiniz sürece! Yüzde 70 bitter çikolata, badem, portakal ve zencefil kullanıyor. ”

Turuncu bir fan değil mi? Kendinizi veya parti misafirlerini tedavi etmek için kızılcık veya nane kabuğumuzu veya kurabiye, kareler ve çikolata dahil diğer tatil ikramlarımızı deneyin! Ayrıca, Michael Penney, ekonomik tepsilerin, kaselerin ve kurdelelerin pişirme için şık sargıya nasıl dönüştürüleceğini gösterir.

26-28 Kasım: Alternatif Bir Noel Ağacı Oluşturun

Birçok kişi bu hafta sonu Noel ağacını satın alacak ve kesecek. Ancak küçük bir alanınız varsa veya gelenek üzerine yeni bir bükülme denemek istiyorsanız, bu fikirleri düşünün.

Colin & Justin’in ev Heist’inden Colin Macallister ve Justin Ryan, “Geçen yıl eski bir slayt projektörü satın aldık ve asetat çarşaflarına şenlikli sahneler basarak ve daha sonra çıplak beyaz duvarlara yansıtarak kendi slaytlarımızı yaptık” diyor. “Konuklarımızın şaşkınlığı için çelenk, Noel ağaçları ve büyük avizeler ile giyinmiş kapılar yansıtıldı. Pratik olmak, tüm dekoru CL’ye gerek kalmadan alıyorsunuz

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.