Ünlü Pet Style: Kaley Cuoco

Kaley Cuoco’nun Instagram feed ile gezinirseniz, büyüleyici evcil hayvanlarının çok sayıda enstantanesini fark edeceksiniz. Atlar gibi ondan kucaklanmış dört yavru olan Kaley, nihai hayvan aşığıdır. Rüyası dünyasında, evi evcil hayvanlarla dolup taşıyor olacaktı. “Yapabileceğim her evcil köpeği kurtarmak istiyorum. Önemli bir ev almak, köpeklerle doldurmak ve orada çevrimiçi insanları işe almak ve onlarla ilgilenmek istiyorum, ”dedi Kaley, Animal Fair’e. Evcil hayvanlarının resimlerini gördükten sonra, kendinizi yeni bir tüylü arkadaşı kucaklamak için tükendiğinizi keşfedebilirsiniz.

Kaley’in ona bakan harika köpek evcil köpek gözleriyle nasıl evinden nasıl ayrıldığından emin değiliz! Mutfağındaki köpek kaselerinin tam olarak kabin içine nasıl geliştirildiğini ve zemin alanını almamalarını tam olarak seviyoruz. Grafik backsplash, hoş bir desen vuruşu ekler.

Bu yavrular arasında ezmek bize uygun bir Cuma gecesi gibi görünüyor. Kaley, bu fotoğrafı “Dünyadaki En Büyük Kanepe” adlı fotoğrafına sokdu, ancak muazzam boyutuna rağmen, bunaltıcı değil.

Shirley, Kaley’in yatağının nötr tonlarına karıştığında bölgesi zordur. Bu rüya gibi, lüks yataklarda uykuya daldığı için şok olmadık.

Kaley, çok sayıda atından biri olan Pokerface ile poz verdiği kadar mutlu görünüyor. Atları çok seviyor, yemek odasında binicilik temalı Hermes duvar kağıdı bile var.

Bu dış alan bir akşam yemeği kutlaması için en iyi alan gibi görünüyor (tek konuk köpek olsa bile!). Zengin yeşillik, arka planda büyüleyici ahşap bar ve pergola bahsetmemek için en iyi manzarayı sağlar.

Görünüşe göre bu köpeklerin ilgisini çeken bir şey gibi görünüyor (belki de?

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.